Roaccutan

lexia

Ja som Roaccutan brala pol roka, ako to byva vo zvyku a mala som suche pery, aj kozu, nemohla som chodit na slnko, ale oplatilo sa, uz ziadne nodulocysticke vyrazky.sice mi ostalo par jazviciek, ale to len preto, ze som vyhladala kozneho neskorsie...a konecne sa nebojim vyjst von aj bez make-upu..:)

hojky

taq to je asi xyba nje?... mala ti vysvetlit ze to musia napisat... ja mam len suxe prey pokozku... xrbat ma boli... ale je to dobre... pomaha ... klop klop.... X) skus sa poradit wiac... a hlavne si nexaj poradit...ale necem nuuutit kazdy ma na vyber... cauky..

hojky

cafte ja zacinamm 2. mesiac prawe a som asi spokojny... mam suxe pery... tvar sa mi dost supe ale som rad ze konecne neni mastna... inokedy som sa musel pomaly stale umyvat aby som nebol mastny v tvary a asi po 4. dnox brania uz som mastny nebol... prawe naopak..:) a aj wyrazky sa prestali troxa tworit ale berem to len mesac..:)) ale pomaha to...

nix

Liecila som si akne roaccutanom priblizne polrok...formu akne som mala 4.stupna..a to z nicoho nic.
Spociatku to vyzeralo hrozne, lebo vyrazky sa mi netvorili na povrchu ale pod povrchom a roaccutan to spociatku este viac zhorsoval...ani si radsej nespomeniem ako som vyzerala...ale po niekolkych tyzdnoch to zacalo pomahat..fakt...teraz mam krasnu plet..akne je prec uz cez 3 roky...jedine vedlajsie ucinky ktore sa u mna objavili boli suche pery..supanie pokozky tvare a sucha sliznica nosa...ale dalo sa to prezit..dokonca aj vsetky krvne testy boli v poriadku...neviem preco niektory lekari k tomu pristupuju odmietavo

monikaa

nie vsetky neziaduce ucinky zmiznu.len pre priklad take vypadavanie vlasov je trvale.je to aj pisane v prilozenej brozure.

ahoj

berem roaccutan uz 3 a 1/2 mesiaca. vedl. ucinky mam taketo > suche pery a zriedkavo suchost nosnej sliznice, horsie vidim < to je vsetko. zatial mozem povedat len tolko, ze ak po vysadeni liekov vedl. ucinky zmyznu stalo to zato. doporucujem.