Kto by mi vedel poradit s dcerou.

Príspevok v téme: Kto by mi vedel poradit s dcerou.
vizi

Mam 20rocnu dceru ktora velmi malo je.vysoka je asi 172cm a vazi asi 52-53kg.Ked aj je,tak moc nevladze zjest.ma za sebou maturitu a je nezamestnana.Nic ju nebavi,nevladze.Je psychicky labilna.Mam druha s ktorym si nerozumie.Pritom viem,ze ju ma rad.Ale je to tak ci tak pre nu cudzi clovek.Ku psychiatricke ju nedostanem.Bojim sa co bude dalej.Chcela by ist do cudziny s kamaratkou.Je moc nesamostatna,musi ju niekto drzat a dirigovat.Pani doktorka povedela ze ma nabeh na anorexiu.Treba to podchytit co najskor.Som z Martina.Kto by mi mohol a vedel poradit.Dakujem.

vizi

Henriet-presne to uz aj mna napadlo.Ved nakoniec ja som jej lacna sluzka.Som asi blba,ale ked perem a skladam ,tak radradom vsetkym.Aj druhej dcere, co byva vedla ,lebo nema pracku.Vies ,ked sa da ,ja rada pomozem, aj susede ,aj cudzim,len ma to stve ,ze to niekto vie zneuzit.Preco potom mama pytala, aby som prispievala na domacnost,ked som tam byvala.A podla mna to bolo normalne.Vobec som nebola proti.Ved som tam jedla,spala,oprala,kupala sa a nebola v zlej financnej situacii ako ja.Pepek88-este. Neviem ako dobre ma poznas,ale moc asi nie.A o co tu ide ,asi ti Iva povedala len to ,co jej nie je po voli.Netvrdim ,ze je zla,ale poslednu dobu ma dost stve.S tou anorexiou nejdem sa opakovat,ale to vyslo od dvoch dr.,ze ma nabeh.

henriet

Prečo jej tie veci perieš a skladáš? To by ma ani nenapadlo. Je doma celé dni, nech si operie. Ak aj máš automatickú práčku, aj to treba pretriediť, dať do práčky, povešať, poskladať. Nebudz hlúpa, nerob jej to.

vizi

Nikto si sluzku robit nechce ,ale aspon po sebe by si mohla upratat.Prisla som domov z roboty ,pri pocitaci 2 salky z kavy,pohar z vody,plny popolnik,na posteli od soboty oprate poskladane veci.Mam azda sluzku robit ja dospelej dcere?Takze prisla som do druhej sichty.Najprv upratat,umyt riad,s detmi ulohy,potom idem varit a mozem ist spat.A tak to ide dokola kazdy den.

pepek88

ahoj chcel by som sa aj ja zapojit di tejto vasej diskusie mislim si ze to co tu rozoberate je uplny nezmysel poznam ivu a neda mi to jej sa zastat!!! debatujete tu o anorexii viete vobec co to je?ta baba ma uplne iny dovod preco je taka ona a anorexia to je uplny nezmysel to je podla mna co tu citam len zastierka uplne inej hry a vy ostatny to asi nevidite bo nevite o co ide.Ste chory ked to tu rozoberate na vas treba doktorov.

ivana178

henriet-ani z daleka to nieje ich spolocny byt a uz vonkoncom niesu zobrati.za to ze donesie peniaze neznamena ze sa moze spravat ako kral a nepohnut ani prstom.to potom mozem spravit aj ja.zarobim,dam mamke peniaze.sadnem si pred telku,nadam jej preco mi nekupila cigarety,preco je doma bordel,preco navarila taky obed.a co...peniaze som jej dala tak o co ide?a za to ze nedavam si zo mna nik nebude robit sluzku a uz vononcom nie ten debil.

milosko0236

ja by som sa s nou porozpraval a prinutil trochu jest asi tam chyba materinska laska a trochu porozumenia z druhej strany
treba si sadnut aj s druhom aporozpravat sa o tom co ju trapi a druhym dovodom ak je bleda moze ist o anemiu navstivte lekara