Liečiteľka Anežka z Košíc, poznáte?

Leav9

U pani Anežky som bola pred týždňov a veĺmi som bola sklamaná. Sadla som si a ona mi začala porozprávať o páru ktorý bol u nej predo mnou,že aké majú problémy a čo im ona poradila,že prišli až Čiech,na čo som jej odpovedala že je dobrá ,keď prišli až z takéj diaľky, ona ze k nej chodia až zo zahraničia. Na to jej zvonil telefón, vybavila ho až potom sa mi venovala.Povedala som jej o mojích zdravotných problémoch, ona že ma zdiagnostikuje cez nejaký prístroj, len čo ho zapne,na čo je znova ktosí volal a tak sa snim vybavovala a na diaľku ho očistovala, ja som len sedela ,čakala a ked si konečné sadla a začala ma diagnostikovať nie prístrojom ale rukou,mavala a čítala s papiera diagnózy, ze že to a to mám, no že vraj jednu ladvinu mám celú zahlienenú,nefunkcnú,ale sa nemám báť lebo druhá je zdravá. Telefón zazvonil a tentoraz vybavovala anketu zákazníka, lebo si čosi objednala a vraj to teraz musí vybaviť lebo ju budú otravovať. Na kartičku mi napisala lieky aké si mám kúpim, že je to na mne,a ešte jeden drahší 40 €,ale ten mi určite pomôže a mám brať dvojitú dávku. Za hodinku konzultácie som dala 15€,a išla kúpiť produkty.No celé zleeee!!! Bola som na USG VYŠETRENI,ked som doktorke povedala o tej ľadvine že je celá zahlienená a nepriechodna,divne sa na mňa pozrela a len toľko povedala ze je to nemožné, aby sa ľadviny naplnila hlienom
Našťastie mám v poriadnu obe. Ešte som zabudla že do sáčku s liekmi mi Anežka vopchala pól litrový Gél na ruky a ešte jeden menší gél v balení .Viete,treba sa poriadne dizenfikovať. Celá suma 85€.Tak si vážený urobte svoj nazor.

Petttto

Dobra liecitelka je Gloria Jarka mne ako chlapovi pomohla s neplodnostou. Pocou nej mi pocet spermii stupol o 50% .Roky som bol na nule chodil k lekarom a nic mi nepomohlo.Kontakt na nu je 0902 853 549 ......

allesia

Dobry den chcem sa opytat ci nemate niekto na nu kontakt? Alebo ako sa k nej dostanem? Kde pracuje? Dakujem za odpoved

Mončiči

Poznám Anežku, bola som za ňou, pomohla mi.Problém so žalúdkom, nespavosť....pomohla mi.Aj iné problémy videla, ktoré lekári zbadali až oveľa neskôr...Po 5 rokoch sa zase za ňou chystám, aj s celou rodinou.

pomohlo

Aj touto cestou chcem pani Anežke poďakovať za pomoc v problémoch, kt. má trápili, bola to katastrofa... Jej okamžitá a nezištná pomoc sa výrazne prejavila na mojom zdravotnom stave, ktorý sa evidentne zlepšil. Nie som fatalista, duchár a podobne, kt. sa tu v tomto diskusnom fóre nachádzajú, na druhej strane viem, že medzi nebom a zemou je niečo, čomu celkom nerozumieme. Svoj osud, zdravie a šťastie máme všetci vo svojich rukách, často ale dochádza k zvláštnym javom a situáciám, kedy tie naše ruky ten náš osud nedržia tak pevne, ako by sme chceli a predstavovali. Buď vlastnou vinou, alebo vinou iných, inokedy zase zo všetkého čosi.
Pani Anežka má dar, od Boha, Matky prírody, Vesmíru, vysvetlenie nech si každý doplní aké chce. Tento výnimočný dar má len málo ľudí, pani Anežka s ním narába s úctou a viem, že úspešne, čo bolo určite v mojom prípade. Želám pani Anežke veľa zdravia.
S úctou

Martina ...

Anezka, je podvodnicka,ktora len okrada a klame zufalych ludi co za nou pridu s nadejou.
Rozprava presvedcivo a sem tam sa aj trafi.
Nanuti vam vitaminy za velke peniaze a vy s nadejou zaplatite vsetko ...
Neprajem jej Nic Dobre !!!

mam56

Vy len riešite stále to, aké máte choroby, ako trpíte, aké máte depresie a podobne.
Pána Boha, čoho sa tak bojíte??? Že umriete??? Však sa na to už raz vyprdnite a začnite sa rozmnožovať.
Myslíte si, že umriete, keď nespapáte nejaký liek??? Nie, neumriete, tak sa na to vykašlite.
Množte sa, majte deti, buďte už pre Krista normálni.
Však vám drbe fucked, ale statočne.
Mňa neteší to, že sa mi darí. Ja na to je.em zvysoka.
Majte deti a už pre Krista neriešte korupciu a iné pizzoviny.
Však toto je horšie ako za čias socializmu.
Fucked vám tak drbe??? To, o čom hovoria, nie je normálne. Nemyslite si to, nesnažte sa s tým stotožniť. Je to totálna chu.ovina.
To vám až JA musím povedať pravdu???
Majte deti a jebte na korupcie.
Naše nové normálne motto je a bude:
-je.em, aby som sa mal dobre!!!

mam56

Ja vám prehovorím do duše, lebo do vás vidím. Prosím Vás, prečo sa nerozmnožujete??? Chcete, aby SME vymreli????
Čo do pizze stále riešite??? Čo kto robí, kto má koľko peňazí, kto pije, kto sa stretáva s Rómami, lebo má s nimi dobrú zábavu???
Toto vás napĺňa??? Ale čím vás to napĺňa??? Ničím. No, vidíte.
JA VÁM POVIEM PRAVDU, LEBO SA MI NECHCE KLAMAŤ. KAŠLITE NA KONVENCIE.
MAJTE DETI AKO SMETÍ. POTOM BUDETE ŠŤASTNÍ.
To ste čakali na mňa??? Na blázna, kedy vám poviem pravdu???
Prosím vás na kolenách, majte deti ako smeti.
Vy ma ale nebudete počúvať, lebo vy nie ste normálni. Keďže nie ste normálni, tak to znamená, že ste nenormálni.
Pána Boha, však majte viac deti. Však vám hádam neje.e z tejto spoločnosti na kompletku, či???

mam56

Ok, dosť bolo duchariny. Ok, prišli sme z duchovného sveta, tam sa aj vraciame, ale čo na tom? Srať na to.
Len toto je podstatné:
www.youtube.com
Keď máte va.ínu, tak vám žiadne lieky neni treba.
Keď máte va.ínu, tak kašlite na duchovno, lebo treba iba ...ť.
Množte sa a budete mať veľa deti. To je moja teória. Neklamem, mám pravdu, vy ju nemáte.
Netrápte sa nad tým, kto koľko má peňazí. Má ich isto viac než ich máte Vy. Áno, je to na porazenie, tak nech vás už konečne porazí.
I need to find A nju vagina, any kind OF new vagina.
Its hard to rhyme a word like vagina. Kevin Klein kind of North Karolina.
Vagina, vagina, vagina, vagina, vagina, vagina, vagina, vagina.
Konečne na tomto fóre aj niekto normálny.
Vy, žiaľ, nie ste normálni. Výsledky psychotestov nedodám:-)

mam56

Ja som sa rozhodol, že sa nenechám liečiť tými modernými spôsobmi liečby. Som pripravený u.rieť. Všetko je zlé, čo sa vymyká z ich normy. Nie, nie všetko, čo sa vymyká z noriem je zlé, ale je do niekedy aj prospešné.
Kašlem na vaše lieky, aj na zubárov, aj na celú chémiu. Nech radšej scípnem, ale nechcem od vás nič. Ste pre mňa nepotrebný.
Čakajte si vy na chodbe 6 hodín.
Mám vás všetkých v pi.i.