Zaujimava dieta

Príspevok v téme: Zaujimava dieta
nanus

Ake mate skusenosti s touto dietou?
Treba ju dodrziavat 2 tyzdne. Ja som dnes zacala.. dajte vediet, co a ako...

1. deň :
R : čierna káva
O: 2 rajčiny, 2 vajcia natvrdo, 1 celozrnný rožok
V : 1 kurací rezeň, alebo morčací rezeň, alebo steak, šalát + veľa jablkového octu
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

2. deň :
R: čierna káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O : 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V: 1 veľký ananás, 1 1% jogurt
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

3. deň :
R: veľa káva s trochou mlieka, i celozrnný rožok
O : 2 vajcia natvrdo, 1 konzerva tuniaka bez oleja, 1 celozrnný rožok, šalát + veľa jablčného octu
V: 10 dkg šunky, 2 rajčiny
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

4. deň :
R: čierna káva, 1 celozrnný rožok
O: 1 kurací rezeň, šalát + veľa jablkového octu
V : zemiaky s kôprom alebo s petržlenovou vňaťou, uhorkový šalát
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

5. deň :
R: 1 čierna káva s trochou mlieka, l celozrnný rožok
O: 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok, 1 konzerva tuniaka bez- oleja, šalát + veľa jablkového octu lebo dusená ryba a uhorkový šalát
V: 20dkg šunky, ovocie /nie banány/
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

6. deň :
R : čaj s citrónom
O: 2 vajcia natvrdo, 2 rajčiny, 1 celozrnný rožok
V: jesť jedno a čo z predchádzajúcej ponuky
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj

7. deň :
R: 1 káva s trochou mlieka, 1 celozrnný rožok
O: 1/2 grilovaného kurčaťa, šalát + veľa jablkového octu
V: 2 špargle, 2 rajčiny, ovocie /nie banány/ 1 celozrnný rožok
Nápoje : 2-3 litre minerálky, žihľavový čaj, očistný čaj

Treba vynechat cukor, sol, alkohol..

andrejka1303

Čaute baby ja začínam zajtra som zvedavá ako to pôjde,ale po týchto skúsenostiach čo ste tu napísali sa už teším potom dám vedieť ako to šlo.

melindia

ahojte ja mam dnes 7.den a mam 4 kila dolu,trochu ma trapi zapcha ale inac je to super,vobec nie som hladna...odporucam :) chcem to vydrzat tych 5tyzdnov a potom idem na delenu stravu

bananasplit

Jojo efekt to má ! Presne taký ako keď mne sa opäť ...... pri pohľade na nahú ženu :) Najmä ak sa opäť začne tlačiť do brucha . Menej jedzte a viac sa hýbte . Tuky nespálite sedením a chôdzou v kuchyni...

anima8

Ahojte,
ja ju drzim druhy tyzden a schudla som asi 3 kila, takze urcite zabera (a to mam aj male prehresky:-)) Mam kamosa co na nej schudol 12 kilo za 5 tyzdnov. Cim vacsia nadvaha, tym rychlejsie idu kila dolu. Na schudnutie je dobre ju drzat 2 tyzdne, tyzden pauza a znova 2 tyzdne. Ja osobne namiesto octu jem octove tabletky z lekarne a nemam ziadne tazkosti a k tomu este aj solim jedlo. Tak drzim palce!

Milana

Nanus, neviem, toto som neskusala, akurat mam skusenost s pripravkom na prirodnej baze- Appetite Stop, ktory je specificky prave tym, ze obmedzuje chut do jedla, co je fayn, ked chces schudnut tak, ze chut do jedla obmedzis.

Uško

Aj v každej dobrej diéte musíš jesť najmenej 6-krát denne..Logicky dôvod?? ak tak neurobíš telo sa ti začne správať tak,že ak sa vyhladuješ,potom čo z papáš,telo si to hneď odloží do tukových zásob..Keď papáš často,každé 3hod potom sa ti zrýchli aj metabolizmus preto to takto nejako funguje.Samozrejme aj čo papáš treba zhodnotiť..ale ja niesom odborníčka,takto mi to nejako vysvetľovala fitness trénerka vo fitku..
-odkaz odstránený-