meska mi menstruacia

zaujiomavost

aghojte....hlavou mi beha jednaa myslienka a nejaak mi to nedaa...rozmyslaal som nad tym zze ak mame starsieho brata aa on siho coja viem honi v sprchee....aa ked mi sa idemezanit sprchoovat ci z toho sanedanejak otehotniet vyznie to trochaa blbooo ale ked sa nad tym thak zamyslite....mno newem....ete som o takom otehotbneni v zivotee nepocula...awe ten strach je vomnee...aa newem ako sa ho zbavit.....

askdôlaksd

Stefani, to je zrejme normalne, mas asi nevyvazeny hormonalny profil .. skus pit vzdy od 3 tyzdna po menstruacii kazdy den caj z alchemilky a malo by sa to upravit. Mozes zacat hned teraz ked to meska. Ak si vsak chces byt ista ze je vsetko v poriadku, zajdi okrem toho za gynekologom .. nedaj si vsak predpisat tabletky hak kvoli tomu, skus najprv tu alchemilku - na rodziel od hak nema vedlajsie ucinky. Vela stastia

stefani

Caute!Mám 15 rokov,a menzes mám od 12-ich rokov,ale ešte vždy mi neprišli na čas.Niekedy mešká týždeń,niekedy mesiac.Aj teraz mi už mešká pribl.4 týždne.Ale v poslednom čase mám dosť často kŕče,niekedy je mi na zvracanie,a niekedy cítim bolesti niekde tam kde sú vaječníky.Tehotná určite nie som,lebo ešte som nemala pohlavný styk,ale bojím sa že či nemám nejakú vážnu chorobu.Prosim,poradte mi!Thanks.

ehm

BABY MNE MESKALI KRAMY MESIAC A ISLA SOM S TYM K DOKTORKE A ONA MI DALA TABLETKU ZA PAT DNI MI TO MALO PRIST AK BY MI TO NEPRISLO SOM TEHOTNA ALE MNE TO NASTASTIE PRISLO NEBOJTE SA CHOJTE K DOKTORKEE

ellyy

pricin moze byt viacej...mne zvykne meskat alebo vynechat ked som napr chora...chripka prechladnutie...alebo ked mam nejake stresove obdobie...vacsinou mi meska iba raz sa mi stalo ze vynechala

zena

baby paneboze,preco nejdete k lekarovi a neopytate sa ho??je to najjednoduchsi sposob,hned vam setko povie spravi vysetrenie atd.nebuete sa tak stresovat.to patrilo tym co su si iste ze nemozu byt tehotne ak nemali sex...a tie co ho mali,si spravte tehotensky test a sup na gyncu.ja by som to nevydrazala sa takto stresovat a nic nevediet..pa