meska mi menstruacia

vevija

ahoj vsetci...za mesiac mam 14 rokov a pru M som dostala pred rokom takto v lete cize mam ju uz rok ....doteraz to bolo vsetko OK avsak za tohtorocny maj-jun som schudla 10-11 kil..a poslednu M som mala 25.5.2009 a dnes je uz 7.8.a stale nic.. sex som nemala..vtedy som mala 69 kil a teraz mam tak 57-59 kil..poradte je to normalne ze to teraz ako tak meska??..aebo je to tym schudnutim ??..a som citala ze ak naraz vela schudnes ze uz ju nemusis dostat nikdy??..co si mam teda myslet??..:_(

poradna 88

dievcastko2 mne menzes meskal tri tyzdne a namyslala som si toho teda vela moja len sa nestresuja porozpravaj sa o tom s mamkou mne povedala ze v tomto veku je to normalne moze nam meska 5 tyzdnov

milena89

ahojte mam skveleho priatela...sice sme este nemali sex a ja som celkovo este ziaden sex nemala chcem vediet ci maznanim je mozne otehotniet...lebo mam taky mensi problem menstruacia mmi meska uz 3 tyzden...no vsak mala som teraz az dost stresove obdobie pri ktorom som aj dost schudla ....myslite ze to moze byt aj vplyvom toho vsetkeho ze to meska???? neviem ako si mam pomoct k lekarke nemam cas zajst skuste mi nejako poradit

alzbee

Akoze myslis tak, ze este vobec nemenstruovala a mala sex a teraz ju uz mava?...nezanecha to na nej ziadne stopy...

kaciatko ...

pocujte co sa stane ked baba este pred tym ako mala krami cize ked ich nemala vobec mala sex ... a ked ich teraz uz ma tak co ... moze to zanechat nejake stopi???

susienka

ahojte. beriem antikoncepciu uz asi4roky, s priatelom prave prezivam peklo,schudla som 9kil za2tyzdne a dnes som dostala menstruaciu. aj napriek tomu ze tabletky este mam asi na1,5tyzdna. mam ich brat dalej alebo vysadit na tyzden? alebo co mam robit? uz sa vsetko vracia do normalu(stres vyziva a pod).

jajajajjajajajjjjjj

boze moj ked si nemala sex tak co stresujes zajdi ku doktorke ta ti povie viac naco tu zbytocne stracas cas