Uz mesiac mi meska menstruacia

xxxxx

Dobry den mne mešká od začiatku jula menstruacia a neviem ci nie som tehotna aj ked tie priznaky som nemala ze by som bola v tom tak neviem co mam robit

drobčeek

ahojte mešká mi už mesiac a pol menštruácia a naposledy som ju mala 16.mája..posledný pohlavný styk som mala síce pred týždnom, ale u doktorky som bola až teraz a povedala že niesom tehotná. neviete čo to može byť?..prosím vas poradte mi.Ďakujem :(

M 25

glenduskaa a čo ak kondom praskol?? nikdy nevieš .. žiadna ochrana nie je 100% .. však si sprav test predsa pre istotu.. alebo zájdi za doktorom .. nie tu vypisovať

glenduskaa

Ahojte ,menškaju mi už mesiac a nechcu mi dojst .sex som mala tak 5 krat aj to s kondomom ...a teraz vzdy citimze mi uz maju dojst aj krce mam obcas ...takze ja viem ze nemmam bzt zcoho e0tehotna ale aj tak som stoho nervozna . Može to byt aj zo stresov v škole .

Monika0069

ahojte .. mešká mi menštruácia od začiatku oktobra .. ležala som na infekčnom kôli uzlinám a dostavala infuzie .. teraz však beriem lieky .. može mi meškať aj s toho ? .. sedela som síce vonku aj na studených schodoch a v škole mam dost stresu .. pohlavný styk som mala tiež .. naozaj neviem z čoho mi meškajú .. ako môžem privolať menštruaciu ? pomôže mi to červené víno ? prosím poradte

zuvinka

Alberta: nehľadaj v tom žiadne tehotenstvo, dostala si menštruáciu, test bol negatívny, tak žiaden stres. Veď človeku sa počas života menia chute, to je normálne.

Alberta

Mám problém. Mám rôzne chute. Prosto nikdy som nejedla jogurty,uhorky a teraz ich jem. Jedla som pečivo a teraz to vobec nejem. Meškali mi dva týždne krámy, potom som ich dostala. Robila som si tehotenský test, ten bol negatívny. Je možné, že aj napriek tomu možem byť tehotna? Od môjho posledného styku prešiel viac ako mesiac, pretože som sa rozišla s priateľom. Poradte, aké máte vy skúsenosti?

zuvinka

A dokedy chceš čakať s tým testom ? veď ak si tehotná, tak skôr, či neskôr sa to dozvieš. A sú vlastne tvoje obavy oprávnené, že sa bojíš pozitívneho výsledku testu alebo iba psychika pracuje a namýšľaš si, že si mohla nejakým "zázrakom" otehotnieť ?