Ovocie Noni

RNG

Neverte kazdej reklame.
Noni vo forme caju je len dobry zdroj antioxidantov.
(Co sa tyka inych latok,napr mineralov atd, tych potrebujeme kvanta, takze v 1 lyzicke caju toho nie je privela.)
Caj je porovnatelny ako nas cucoriedkovy, cierno ribezlovy(vcitane listov=chlorogenicka kyselina),brusnicovy.

kler

NoNi je proti fobiam? aj depke? tak to potrbujem, bojim sa vsetkeho a nic ma potom nebavi.
co mi na to poradite? je daco na to?
a tiez chcem pribrat a ani jest mi nechuti

hihi

ja som ho chcela hlavne preto, lebo upravuje hormonalny a nervovy system a je aj proti fobiam. Niekedy mam take vykyvy nalad a stresujem zo vsetkeho.Tak som chcela skusit, ci nejak zabere a budem lepsie zvladat tie stresove situacie.

hihi

Caj z noni predavaju normalne v DM-drogeriach. Vcera som si ho kupila, stal vyse 100 korun. Este som ho neskusala. Len by som chcela nejake kapsule z toho, ale ci to bude dobre, neviem.

RNG

Caj z noni by za vela nestal. Jedine surove noni ovocie je velmi cenne kvoli enzymom hlavne. Tie sa vsak pri teplote vyse 50 stupnov kompletne znicia.

RNG

Nie. Zatial nikto neprejavil zaujem a myslel som si, ze v krajine, kde su divoke cucoriedky a cierne ribezle netreba ziadne drahe noni.