odfarbovac na vlasy

Príspevok v téme: odfarbovac na vlasy
kiki

ahojte...posim poradte ..mala som pekne spinave-blond vlasy az kym som si ich neprefarbila..spodne na cierno a vrchne blond..je to hruuuza ..su nezdrawe a niekde az do cerweneho otiena mi chytila ta blond farba..prosim newiete ci neexistuje nejaky odfarbowac..pocula som ze ano..newie niekto o tom??alebo ak viete poradit aj nejake ine riesenie..dakujem:)

miska

cavte kocky, mam podobny problem ja som totiz nafarbila vlasy na cierno ale uz ich chcem mat naspat hnede, bojim sa dat na ne odfarbovac aby som neskoncila s oranzovou:o( co mam robit? od korienkov uz mam svoju prirodzenu stredne hnedu prosim pomozte mi

uff

cauko mimkaa,tak co uz si daco s tym nazvom zistila?lebo ja som bola v dalsej drogerke,a zase nic..ok,vsak v pohode,nemusis sa nahlait,ozvi sa ked budes mat cas...ale vopred ti za to dakujem moja .Pa

uff

ok mimkaa,jeeej uz aj ja by som sa ti rada ozvala s bielymi vlaskami,ale ako vidis musim to najprv zohnat...myslim ze s peroxidom by nemal byt problem...takze budem sem hadzat ockom kazdy den ked sa mi ozves...dikyy moc
p.s.poznas aj ten efasor co spomina kvetka?

kvetka

mila kiki.ja poznam ten odfarbovac vola sa efasor(alebo tak nejak)a mal by stiahnut farbu.aj ciernu a hocijaku.ale to uz sa porad v kadernictve.ale maju ho asi len v tych luxusnejsich.napriklad loreal a pierot.a je to fakt drahy spas.na vlasy po plecia to vyslo okolo 2000sk.no a na dlhsie este viac.efekt budes mat naozaj peknu blond farbu,ale ci ti to stoji za to aby ti to narusilo vlasy?daj vediet a dufam ze som pomohla.pa

mimkaaa

sledujem ufff kedy sa mi ozves z bielymi vlaskami ,ale kukam ze este nie si blond ...hmmmm tak nevem v pondelok pojdem kuk na ten melir ako sa vola topre ? u nas to raz dostanem ,inokedy nie,musim ist do inej drogerky a taak ..mno tak pockaj ja ti zistim a tak sa ti bude lahsie zhanat .zatim ahojky :)

uff

cauko mimkaa,to som ja.pocuj obehala som uz asi 6 drogeriek,a ten praskovy melir som nikde nezohnala!bola som v 3 DM drogeriach,a tam malu len farby v krabickach,ziadny sacok s tym melirom.ani v Tescu v drogerke nebol...nemam predsa len ist do niakeho kadernictva kde by to mali?lebo neviem ci teda este v niakej drogerke bude...este budem hladat,dufam ze ho najdem...keby si si spomenula kde si ho kupila a ako sa presne vola to by mi dost v hladani pomohlo...co na to poradis?dikyyy