odfarbovac na vlasy

Príspevok v téme: odfarbovac na vlasy
kiki

ahojte...posim poradte ..mala som pekne spinave-blond vlasy az kym som si ich neprefarbila..spodne na cierno a vrchne blond..je to hruuuza ..su nezdrawe a niekde az do cerweneho otiena mi chytila ta blond farba..prosim newiete ci neexistuje nejaky odfarbowac..pocula som ze ano..newie niekto o tom??alebo ak viete poradit aj nejake ine riesenie..dakujem:)

mimkaaa

no a som tu zas .ked mozem pomozem :) ......tento praskony melir neviem ako sa nazyva ale stoji len oklo 60sk ,bud je v sacku modrom alebo zelenom ,a k tomu hned si dokupte čajočky 12percentny peroxid.cely ten sacok preaskoveho meliru nasypete do misticky s 60ml peroxidu .tam je navod .tak si to precitajte .len 20min az pol hodinky staci a budete pekne ako ja .xixi vela statsia .napiste potom ako ste dopadli .a na tej liske s medvedom som sa pobavila :))
cafte zatial

uff

jeej.diky za odpoved,cize vravis ze ten praskovy melir ktory pouzivas sa j ee20tka.?sorry ze sa tak blbo pytam,ale vazne s tym nemam skusenosti,takze mi prosim ta napis preny nazov toho pr5akoveho meliru.to je od firmy loreal,teda ked pojdem do kadernictva Loreal tak budu vediet o co mi ide??a to zmiesas s peroxidom,a bude to sneh;-)? (teda,dufam ze nie lavina;-)diky moc este raz a odpoved

mimkaaa

jasne ,je to na profesionalne pouzitie ...myslim ten melir ..tak pozor s nim .aj vcera som s nim farbila vlasky .mala som uz dost odrastene ,inac davam e20tku ,,ale vravim si ,budu zlte konceky supnem melir a peroxid .ani 20min .a korienky bieleeeeeeee no biele ako sneho ,,, :D POZOR :NEDAVAJ NA KONCEKY VLASOV ,SPALI TI ICH ! LEN KORIENKY !

1111

pozri: www.zdravie.sk
takze navstiv kadernictvo s pripravkami l`oreal, zaplatis trosku viac, ale tam ti pomozu a poradia ti aj ako ozdravis svoje poskodene vlasy..

uff

ahoj mimkaa.mohla by som ta poprosit aby si upresnila aky presne je ten sneh.praskovy melir,lebo ja mam podobny problem,kader.mi zle odfarbila vlasy na blond,a je z toho daco medzi liskou a medvedom(taka hrozna farba)a nie biely blond:-)stava sa :-(aka znacka to presne bola toho sneh.prasku??diky moc za odpoved

mimkaaa

mila kiki . to iste som mala na hlave ja :) .... behom pol hodiny som mala biele vlasy ako sneh.praskovy melir + peroxid 12perc. opatrne s tym . vela stastiaa