hambim sa!!!

babika

ahojte ja mam presne ten isty problem....od pondelka tohto tyzdna som nastupila do restauracie brigadovat a s jednym kucharom si rozumiem je super podareny atd..pozerame sa na seba stale usmievame, isla som sa upravit na wc a uz bol za mnou zacal ma bozkavat a uz to islo ale ja som sa proste hanbila a nedokazala som nic...aj sex mohol byt ale neslo to..mala som uz 4 chalanov ale teraz neviem co sa deje..je to tym ze sa mi az tak velmi paci? pls poradte

petko17

Neboj, urcite sa mu budu pacit take ake su, len pockaj na ten spravny okamich, ked budes naozaj xciet s nim nieco viac, nie len koli tomu ze on nieco viac ocakava. Vela stastia

msnk-ova

nemusíš sa obávať. každá žena má inú veľkosť malých pysiek. je to úplne individuálne. jediný spôsob ako sa tohto "hendikepu" zbaviť je operácia, ale tá je v tvojom veku neprijateľná. chlap s ktorým budeš maš styk sa určite nebude zaoberať takýmito maličkosťami. to mi môžeš veriť, chlapi majú v hlave pri milovaní úplne iné myšlienky.

petko17

To je absolutne jedno ake su, co sa stresujete takymi vecmi.. Budu sa mu pacit, to ti garantujem.. takze neboj, vsetko bude fajn, ale nerob to len koli tomu( myslim sex) ze to bude xciet on, sama budes citit kedy je ten spravny cas... good luck

ixiiik

ahoj,myslim si ze by si sa nemala unahlit.No a to ze sa hambis je normalne.Ja som sa tiez hambila.No ak poznas niekoho dlhsie a naozaj si s nim rozumies nie len co sa tyka rozpravania ale aj spravania tak ta hamblivost postupne zmizne.Nechcem ti radit ale myslim si ze mas cas.Mozno on to bude chciet no ak ta naozaj lubi tak trosku pocka :).Ved to stoji za to aby pockal,potom ak budes pripravena tak to bude nieco nadherne.Ver mi viem o com hovorim.Takze hlavne nechaj si cas a ono to pride samo a ani nezbadas kedy si sa prestala hambit.pa pa