nevladzem

SHAKTI

leandrus...

Zivot je svina,zivot je krasny,
zivot je vacsny boj,
zi,ved je iba tvoj!!
Zi! Ale ako? Cely zivot sa to ucime...plavat v mory,plnom nadhernych delfinov,v krutych burkach,medzi zralokmi...
zalezi iba na tebe kam poplavas
a ci najdes v sebe dost sil
doplavat az k pevnine...
Cudovala by si sa kolko ma clovek v sebe sily,myslis si,ze nemas ziadnu,ale mylis sa..
vzdy je tam,je priamo v tebe,
najdi ju a vyuzi ju..
je to take zvlastne..lebo padnes az dolu..a pak ju najdes,tu silu v sebe-pud sebazachovy..a uz ked ju v sebe najdes,ta sila zacne rast a rast a postavi ta spat na nozky..
neiste..ale postavi..
vies,casom sa naucis,ze jedine na com zalezi si ty,jedine ty v zivote robis rozhodnutia..vzdy je to iba na tebe-rozhodnut sa a ucinit to..ludia su tu iba preto,aby ti ukazali smer,utreli slzy,pohladili..ale ist musis sama..

leandra

ja uz neviem co mam robit zo zivotom:(
vsetko sa ruti proti mne a ja sa uz needokazem voci tomu postavit!!!viem,bola som v podobnych situacich uz vela krat,ale prebrala som sa!(myslim tie stawy-depky a tak)no teraz citim,ze hento je najsilnejsie...nejako nemam silu znovu sa postavit..........co mi je?mam problem z jedlom..hej okej..uz to viete..a okrem toho,namna kazdy zacal kaslat,kazdy do poslednej bodky,tak ocom to dokelu je?zit sama pre seba?to nema zmysel:(
ja uz len cakam..a cakam...the end
:(
odpustite

leandra

no us si mala napisat co za otazku namna mas a neobkecawat to:((sup-sup...ale otazky na telo mi prosim ta nedawaj,ak ta mozem poprosit...nemam zrowna naladu,nechce sa mi nad nicim rozmyslat,nic riesit,oukej .najradsej by som wypla mysel nemyslet absolutne nanic,mat v hlawe ttake uplne prazdno..bez myslienok...lebo nepridawa mi to :((excuse me