Metaztázy v kostiach

silviia

a nikto ste nespomenuli vit B17 a kostky z marhul,sliviek jablk...
to uz by mu nepomohlo?potrebuje rychlu pomoc,aby sa mohol venovat dalsej liecbe,nieco vysoko ucinne

damian

Jaeny, verim, ze Tvojho otca je mozne zachranit. Len musi on velmi chciet. Je treba konat a nie nariekat. Ako uz ktosi pisal, stratit nie je co. Ak nador neposkodil dolezite organy (fyzisckou destrukciou), postupmi, ktore tu RNG pise je mozne nador zvrhnut.

damian

RNG, Lenucka1 sa ma v teme Hospitalizovanie na psychiatrii opytala, ci uvedene vitaminy a mineraly moze uzivat s antidepresivami, co ma predpisane. Kuknes sa na to?

RNG

Damian, na mna momentalne lezie chripka, beriem kazdu hodinu 1 gram vitaminu C(vo forme nedrazdiveho a lepsie budujuceho hladinu C v krvi esteru C) a stavim sa , ze do 48 hodin je po chripke!.
Toto nie je prvy krat, uz to pouzivam mnoho rokov aj moji najblizsi a pracuje to bezchybne.
Na sprievodne infekcie pouzivam GSE a ked mi to natecie v spanku do priedusiek a pluc tak pridam aj oreganovy olej.
Pre mna megadavky C znamenaju oralne aspon 20 gramov!
Aj ine doplnky pomahaju liecit rakovinu

Beta glukany zvysuju aktivitu a pocet NK krviniek
Graviola priamo otravi rakovinne bunky-podobne ako chemoterapia ale bez bocnych nasledkov chemoterapie. A zaroven potlaci vsetky mikrobialne procesy v tele, cim telo posilni v obrane proti rakovine.
Koenzym Q-10 zvysi vyrobu energie a tym obranyschopnost tela.
Zeolity cistia a tak pomozu bojovat proti rakovine
Samento odmaskuje rakovinne bunky aby ich obrana tela vedela ucinnejsie odstranit.
Atd.
Jeany, ak prejavis zaujem, poradim ti, kde tieto vsetky prostriedky mozes dostat. Napis mi svoj e-mail, tu by sa to chapalo, ako reklama, kedze znacnu cast z toho mam v mojich obchodoch.
Hoci na tom nezalezi, ved je plno inych, co to tiez maju pravdepodobne.

damian

Dalsia moznost je spojit sa hned zajtra rano s:

Fakultna nemocnica L. Pasteura Kosice

Oddelenie liečebnej výživy a naturálnej medicíny

MUDr.Štefan Košlík,CSc.

Tel 055/ 615 2381

Hadam pomoze.

RNG

jaeny, lekari, co mali uspech liecenim inymi metodami dostavali casto prave takychto odsudenych pacientov a mnohych zachranili.
V temach na rakoviny toho mas plno.
Ja by som sa veru nevzdal!
Ale to zalezi od vas.
Poznal som vela ludi, ktori po utrpeni nemali zaujem bojovat,nakoniec je to ich vyber a ich zivot...

damian

Ja by som to nevzdaval zni do poslednej minuty. Viem, ze casto lekari povedali 'tyzden - dva' a clovek zil pol roka i dlhsie, ver mi.
Nech otec okamzite nastupi na grapefruitovu 3-4 dnovu dietu (nic ine nech neje pocas tychto dni a nech pije litre vody), popripade nech prijima velmi vysoke davky vitaminu C (5 az 10 gramov (ano gramov!!!) denne.

nana

Neskusite ešte aspoň bylinky a tinktury od pana Feješa? Ved stratit uz nemôžete nič ked je tak. Aj ked osobne skusenosti nemam, ale poznam zopar ludi ktorych to vyliecilo z rakoviny. Ked chcete kontakt napiste mi na mail.