Metaztázy v kostiach

damian

Jaeni, spoj sa s RNG, dalej davajte otcovi pit veeeeela vody a nech je kazde dve hodiny jeden grapefruit a megadavky vit C. NIC INE NECH NEJE!!! ZACNITE OKAMZITE. CHOD NAKUPIT TIE GRAPEFRUITY HNED!

RNG

jaeny,V piatok mu to zistili dali mu dva tyzdne, dneska je 3 dni neskor a nic na obranu nerobite.
Takto nema teda ziadnu sancu.

Ja by som nasadil okamzite vsetko co je len k dispozicii.
Mozno to na veci nezmeni v tomto pokrocilom stave ale sanca nie je nulova, ako sa vyjadruju lekari s ich obmedzenymi prostriedkami.

jaeny

zabudla som napísať kde to vlastne začalo,pred 3 mesiacmi bol operovaný na pruh a od vtedy ho boleli strašne nohy a tak sme minulý týžden ho konečne prehovorili aby navštívil lekára,z chirulgie ho poslali na rng.a tam mu to zistili,aby si boli istý urobili mu i CT,vraj sme mali prísť skôr ale kto to mohol vedieť,ved keď ho operovali museli niečoho si všimnúť alebo nie?

kosa

silviia,
nezabudni ze 85% ovocia a zeleniny co konzumujeme je GM teda geneticky zmenena...s tov rakovinov to bude horsie.

kosa

Vazeny RNG,
myslim ze Dr.PAULING pouzival prave taketo davky.
No a udajne poznal nejakeho eksperta kotry to honil rovno na 50g...DENE...

kosa

JAENY,
fantazija co?...
pacient v nemecku mal operaciju v maji po kotrej dostal RT.
citil sa trochu lepsie ale....
po necelych troch mesiacoch je to horsie....

ak uz skutocne s nim nejde nic robit, tak treba skusit JURKOVICOV PROTOKOL.
NECAKAT AZ HO BUDU KLINCOVAT V LADE (TRUNE).

jaeny

ahojte,dnes sme boli na ortopédii a tam nám lekár ukázal ako je to rozsiahle a vlastne už s tým nejde nič robiť,má zasiahle metastázami-prostatu,kosti na nohách a všetko vnútro až po plúca,dnes dokonca už nemohol ani rozprávať,dostal náplaste od bolesti už máme len čakať na koniec,zatial sme mu to ešte nepovedali nevieme ako alebo či vlastne máme?Ďakujem všetkým za rady,moc mi to teraz pomáha zvládnuť situáciu.

RNG

Ja som spomenul len to, co moze okamzite dostat.
B 17 mu zial neviem zaobstarat.
Ani horke mandle, ani horke semienka z marhul(sladke su malo ucinne.
Ak chces vediet viac o spomenutych, daj mi svoj mail

silviia

kopirujem,co napisal RNG v liecbe rak.hrubeho creva,lebo to tu spomenul, ze by poradil aj na tie kosti.../INAK, KDE MA PRVOTNY NADOR ODKIAL MU TO METASTAZOVALO DO KOSTI? nasa dobra znama-teta,s takymi to metastazami zila este rok.,zial, vtedy tato tema este nebola otvorena,inak by som poradila, teraz uz je ozaj neskoro.tiez lek.tvrdili,te tak mesiac-dva tu este bude.../

RNG pisal:Metod je vela, najdes ich napr na www.cancertutor.com.
Ja osobne mam skusenosti z doplnkov s Graviolou(caj z polievkovej lyzice),
beta glukanmi(3x400 mg), koenzymom CQ10(3x200 mg) a enzymatickymi zmesami(hlavne na prazdny zaludok).
Z vysledkov druhych v poslednom case je vela dat na Samento(2x10 kvapiek) a tekute zeolity(2x20 kvapiek.
Crevo treba v prvom rade dokonale vycistit, denne polievkova lyzica psylia o par hodin neskorsie dobru probioticku zmes.
Definitivne by som bral selen(400 mcg) a zinok a zdroj jodu.
Okrem toho silnu zelenu zmes.
Skusil by som spolu s tym ostatnym aj metodu Eleny Budwig, 2 lyzice lanoveho oleja do pol salky tvarohu, rozmiesat a odstat 20 minut, nech sa olej uplne nasiakne.
Toto vsetko k "desatoru"(okrem toho tvarohu, ale neviem ako inac by to pracovalo).
Doplnky nebrat naraz, ale postupne kazdu hodinu nieco.