Triregol

mifor

Ja užívam Triregol nie ako antikoncepciu, ale ako hormonálnu liečbu kvôli Turnerovmu syndrómu. Žiadne problémy s ním nemám.

55555545452c

ahojte chcem sa opytat ako presne sa uziva triregol...moj gynekolog mi totiz povedal ze mam ho uzivat 21 dni potom je 7 dni pauza a vtedy ma prist menstruacia po 7 dnoch ho uzivam znova..je to tak?? ci?

monny

Ja beriem triregol už 9 ty mesiac poctivo a jediné zmeny čo som spozorovala je to že som schudla asi 4 kg (čo je super), na rozdiel od Mercilonu čo som užívala 2 roky v kuse. počas jeho užívania som pribrala asi 6 kg, zväčšili sa mi prsia o celé 2 čísla a po vysadení sa mi tak dod..bal cyklus že až.. preto si myslím že HA by ste si mali vyberať podla toho ako vám sadne a ako sa cítite, nie podľa recenzií.. pretože jednej môže pomôcť a druhá bude max. nespokojná.

Beruška

Prosím vás , 7dní sa treba ešte chranit pri používaní HAK to aj ked ju idem brat druhy mesiac? alebo len na zaciatku?

Siminka

Ahojte.Od zajtra mam začať užívať tri regol, som strašne zvedavá, ako na mňa bude pôsobiť. Pred tehotenstvom som mala nuvaring asi tri roky a všetko bolo v maximálnom poriadku. No a po pôrode, keďže som nemohla dojčiť, som si nuvaring opäť zaobstarala. Neviem, kedy presne nastala zmena, ale všimla som si prudký nárast na váhe, mastné vlasy a príšernú menštruáciu. Stalo sa to v dôsledku zmien v organizme po pôrode, pretože sa mi zmenila i postava, aj zdravotné výsledky štítnej žľazy a vaječníkov, všetko k lepšiemu, podotýkam.Nič iné, ako nuvaring nemohol ovplyvniť môj čoraz viac sa zhoršujúci stav hmotnosti, nálady a rovnako aj straty chuti na sex. Pred nuvaringom som dávno brala tabletky ako belaru, lyndinette, yadine, novynette a asi dvadsať ďalších, všetko drahé tablety a všetky s príšernými vedľ.účinkami ako napr. padanie vlasov, priberanie-chudnutie,bolesti hlavy, zvracanie a čo bolo najhoršie, menzes mi trval tri týždne!!!!Amen tma!!! Teda som sa dozvedela od gynekologičky, že všetky tablety, ktoré som brala mali nízku dávku hormónov, a je na čase skúsiť niečo s vyššou dávkou. Tak som vyfasovala tri regol a som naozaj neskutočne zvedavá.Snáď to bude už konečne v pohode a dostanem sa späť na svoju hmotnosť....Pekný deň...

stikutka

ahojte cem sa spytat ci je velky problem ked som si po tyzdnovej pauze namiesto ruzovej dala zltu tabletku ??a od dalsieho dna zacnem brat normalne bude to velky problem??

nnnnnjjjj

Ahoj babi možem otehotnieť ak som ráno zabudla užiť tabletku a večer som mala sex aj ked sa do mna nespravil som trochu nervozna lebo aj na druhí den som na tu tabletku zabudla a vzala som obe do 12 hodín neublíži mi to?. Oh joj ta moja deravá hlava. Diki

dagmar76

ahoj ty co predavas ten triregol vrat ho do lekarne oni by ti ho mali zobrat spatky a vratit peniaze alebo zamenit za ine lieky ktore mozes

dagmar76

brala som triregol asi 15rokov,a tiez som to tak mavala ked som brala uz novy mesiac lieky tak som este mala menzes a lekar povedal ze to nevadi aby som si ten ciklus neporusila,ze mam brat tak ako mi patri aj ked mam este menzes tak myslim ze to je v poriadku

NAJELLY1411

Ahojte práve som prešla z lindinete 20 na triregol mám svoj ciklus 4 dni . Musím dodržiavať tu 7 dnovu puzu pri tejto HAK???? je to doležiete DIKI. lebo som to začala užívať tak ako lindinete a mala som v podstate 7 dní bez tabletiek ale 3dni som čakala na krámi 4 dni som ich mala a začala som ten 7den brat tabletku a furt som dalšie 4 dni krámovala aj ked som už mala Tabletky. je to noermálne upraví sa mi to mám to stále takto brať? nechcem si porušiť ten ciklus čo som mala už len kvoli dovolenke.Poradte mi