Žena nechce sex

Príspevok v téme: Žena nechce sex
messi

Zdravim...Chcel by som sa opytat hlavne na nazor zien... Chodim s priatelkou uz 2 roky a teraz ma take obdobie ze nechce sex, ziadnu chut a ani ho nechce teraz...Sme sa o tom rozpravali a ze to ma uz asi 2 tyzdne...Bola prec asi tyzden a pol...cize sme sa nevideli...A s neverou to nema nic spolocne... Dakujem za nazory

?2

nech zmeni antikoncepciu a nech o tom povie gynekolovi, to bol aj moj pripad, zmenila som hak pretoze som chcela lacnejsiu a mala som hrozne zmeny nalad a chut na sex vobec... drzim palce

messi

Antikoncepciu samozrejme berie...Ona ide o tyzden do druheho rocnika na vysokej a ma tam toho dost a trochu je z toho aj vystresovana...Ziadneho ineho nema, som si na 100 per isty...My si verime...Ona sama tiez nechape co to s nou je...vobec to nechce...POckSte ma trocha upokojili...dakujem za vase nazory!! :)

kitti

Nezmenila sa v inom,len,ze nechce sex?
Ked sa tak isto sprava,myslim tym,ze nenasla niekoho,alebo zistila,ze ta ani nema tak rada,ked vsetko je O.K.,len sex nie treba vickat. Ja ked mam vela prace,stres,tak ma to tiez nebavi.
Treba zvisit jej libido a to sa da roznimi cajikmi a je este vela pripravkov. Ale to az neskorsie ak by sa jej chut nevratil.
Snazis sa? Pekna romantika stale zaberie

sandra1

ak ti mozem poradit neber to az tak tragicky alebo osobne nehladaj kto vie ake priciny aj ja osobne mam take obdobia ze sa mi chut na sex vytrati ale zakratko znovu vrati v plnej intenzite:-)pokial to nie je dlhodobe je to o.k.mne to trva aj 3 tyzdne

?2

ahoj, momentalne ani ja nemam chut na sex, zeny proste maju take obdobie, hormony... a neberie antikoncepciu? aj to s tym moze suvisiet