Žena nechce sex

Príspevok v téme: Žena nechce sex
messi

Zdravim...Chcel by som sa opytat hlavne na nazor zien... Chodim s priatelkou uz 2 roky a teraz ma take obdobie ze nechce sex, ziadnu chut a ani ho nechce teraz...Sme sa o tom rozpravali a ze to ma uz asi 2 tyzdne...Bola prec asi tyzden a pol...cize sme sa nevideli...A s neverou to nema nic spolocne... Dakujem za nazory

alenka_maxova

osscil1, kym budes niekomu nieco hadzat po hlave, skus sa najprv s tou svojou porozpravat. Chyba nebude len u teba (evidentne jej to s tebou nechuti) ale aj u nej (asi nikdy neprezila orgazmus, tak nevie, co to je). Takze si sadnite a ako normalni zdravi ludia sa porozpravajte...a ked nie ste normalni zdravi ludia a nedokazete sa otvorene porozpravat, tak to ukoncite a najdite si partnerov, ktori vam budu vyhovovat :)

osscil1

Alenka-maxová.

Píšeš antika? Asi ju trafím tou antickou soškou,čo máme v spalni po hlave....a zasuniem jej ho!
Lebo honiť si ho na to nemám smer!!! Akurát tak nejaku náhradu...kapra-ty žužvajú!!

jumbo

Radšej si to spravím sám a pokoj, nebudem ju s tím trápiť a ani seba, keď nechce nechce ako chce raz na to príde...

anonymmm1

len tu je problém, že to bolo zo začiatku 7/7 v týždni potom menej ale ako pravidelne a teraz už vôbec spomínala také dačo ,že možno ani už nebudem mať chuť ale podľa mňa to nemá nič spoločné s chuťou

cica987

aj ja mam ten problem :-( uz asi pol roka takisto.. :-( uz som aj antikonepciu vysadila pred 3 mesiacmi a stale nic :-( nevracia sa :-( co dalej?? neviem.. najhorsie je ze to neviem vysvetlit priatelovi, s ktorym som 2 roky.. viete nejako poradit?? co brat na jej zvysenie?? nejake caje ako bolo nizsie spominane alebo nieco..??

alenka_maxova

skus blizsie opisat ten problem. Ako ti ma niekto pomoct, ked podla tohto opisu sa moze jednat o tisic veci? Pokles hormonov, nova antika, stres a bla bla bla

debora

VIESCO ALE TO JE NORMALNE AK JE V STRESE TAK SA ANI NECUDUJ ALE V KAZDOM PRIPADE BUD JEJ OPOROU NETLAC NA NU SVOJIMI,,HORMONAMI,, PONUKNI JEJ LASKU ZATIAL BEZ SEXU A NESKOR KED BUDE V POHODE SA DOCKAS TAKEHO SEXU AKO NIKDY VELA ZDARU--)))