Žena nechce sex

Príspevok v téme: Žena nechce sex
messi

Zdravim...Chcel by som sa opytat hlavne na nazor zien... Chodim s priatelkou uz 2 roky a teraz ma take obdobie ze nechce sex, ziadnu chut a ani ho nechce teraz...Sme sa o tom rozpravali a ze to ma uz asi 2 tyzdne...Bola prec asi tyzden a pol...cize sme sa nevideli...A s neverou to nema nic spolocne... Dakujem za nazory

Iveth

no ved prave preto som tu lebo som myslela ža tu mi niekto pomože...a prostredie? hmm..to ma nenapadlo ale myslím že to nepomože lebo spolu behame hocikde stale sme niekde inde takže myslím že v tom to nebude

jumbo

Iveth: Možno potrebuješ zmeniť len prostredie a všetko bude ok, alebo potom skús psychológa, ktorý ti pomôže spoznať viac samu seba...

Iveth

jasne že ma pritahuje strašne sa mi páči presne práve takeho chalana som vždy hladala ABSOLUTNE NIč mi na nom nevadí jedine občas povaha a nechcela by som ho stratit.pomaly už začínam rozmýšlat aj nad tým či by mi vadilo keby sa on vyspí s inou a vrátil by sa ku mne...lebo ja ho lúbim a on ma miluje sto krát viac určite.viem že toto sa tu asi nevidí každý den ale je to pravda inak by som tu nebola...preto chcem vediet čo mam robit

Iveth

PROSíM VáS PORADTE MI !!! mam 20 rokov, moj priatel 21 sme spolu 9mesiacov a ešte sme spolu nič nemali aj ked predtym sme mali partnerov.ja viem že je to divné a problém je určite vo mne ale neviem čo s tým.proste on aj chce ale ja vobec nie nechapem prečo a dost dlho nad tým rozmýslam a nemožem si pomoct prosím fakt vážne poradte mi čo mam robit :(

alenka_maxova

J111, z pozicie zeny s tebou nemozem suhlasit :) Zvycajne, co poznam zeny odmietajuce sex, je to preto, ze poriadne nevedia ani to, ako na ten sex. Nikdy neskusali co je to urobit dobre sama sebe, nevedia sa uspokojit same, nieto este s partnerom. Su hanblive, casto zakomplexovane, nevedia sa otvorit pred partnerom.... :) a tak

J111

Vsak tak by to malo aj byt, suhlasim s tebou. Niektorym zenam sex vobec ale vobec nechyba, oni potrebuju deti, mozno ide o lesby, ktore sa takto maskuju.

j111

Niektore zeny su take, ze potrebuju len chlapov geneticky material, aby mohli mat deticky. Ja som takisto ten pripad:(