HOMEOPATIA

zztt

Poradili by ste mi nieco na podporu menstruacie? Vynechava mi aj niekolko mesiacov. Neexistuju nejake pripravky, ktore by mi pomohli upravit cyklus?

dida

pre HORALKU na homeopatiu tie veci co ste pisali nemaju vplyv na liecbu, jedine co bolo dokaazane boli silne aromaticke latky, takze kavu mozte kludne pit dalej a pritom uzvit homeopatiu

kacicka

ja mam dobre skusenosti s hoeopatickymi liekmi.a su dokonca aj lacnejsie ako bezne lieky.znacka BOIRON je za dostupnu cenu 50-60-70Sk.

horalka

Čitala som,že homeopatika nezaberaju ak použivate niečo kysle nesmiete mat mobil,mikrovlnkua nemali by ste pit kávu a čierny čaj.Zabera to len detom,lebo nie su predavkovaný chemikaliami

bolkinuška

asi. To mu nepredpísal homeopat. Kazala mi to kúpiť gynekologička a este sa nasrala, prečo mi to nepomohlo!!!

Jana37

Odkaz Bolkinuške ak to bude dakedy čítať.
Homeopatia má rozne dávkovania a tie čo liečia hlbkovo a musí ich predpísať homeopat su v takých špeciálnych tubách a vačšinou ich treba objednávať,to čo si si kupila Ty boli volne dostupne a od firmy Heel ktorá je prehnane drahá a Boiron má tie isté produtky za tretinu ceny. A fakt neviem ako ti mohli dosrať psychiku. To asi nemalo nič spoločné s liečbou.....

lucia HOMEO

Homeopaticke lieky posobia na fyzickej urovni v nizkych potenciach .Na psychyku maju dosah iba v potenciach vyssich, preto by lekarnici nemali predavat vysoke potencie ,,iba tak,,.Ak sa uzivany liek nenaordinuje spravne , to je jest ak nesedi jadro lieku s pricinou problemu, pacient vykonava ,,skusku lieku ,, to jest prejavi sa na nom obraz lieku.V takomto pripade sa da podat antidotum, alebo to odznie casom samo, zavisi vsak od vitality cloveka.Treba davat pozor , pri vysokych potenciach neplati, ze ak nepomoze, neposkodi.Moze poskodit.Avsak casto si ludia myslia, ze burliva reakcia, ktoru moze homeopaticky liek vyvolat je znakom nespravneho urcenia lieku.Nie.Preto by bolo vhodne sa zverit do ruk kompetentneho homeopata.Sama s homeopatiou mam vyborne skusenosti, i ked reakcie boli casto dost krute , hlavne ked sa jednalo o vysoke potencie, ktore cistia psychyku reakciami na tele ako apr vyrazky, ekzem atd.Drzim palce.