HOMEOPATIA

ch.

1.) medzi homeopatmi a homeopatikami je aj vela vyslovene podvodnikov, nikto vam ale nepovie presne, musite pouzit vlastny rozum

2.) prakticky neexistuju reprodukovatelne dvojite slepe studie potvrdzujuce ucinnost, takze asi preto to zajac zakazal

3.) nikto nevie detailne a presne ako to funguje (ani nie je standardne medicinsky dokazane ci vobec funguju), existuju rozne teorie (zatial najrozumnejsia hovori o "pamati" struktury vody)

4.) ak pre vas zafungovali, dobre pre vas. ak pre vas nefunguju, vykaslite sa nato.

vydra

dobry,
chcem sa nieco spytat, nerozumiem tak uplne homeopatii...ako to u nas funguje...clovek si kupi v lekarni boiron alebo ide k lekarovi a ten mu da lieky boiron ktore su na predpis...su v bratislave homeopati, ktori miesaju specialne zmesi pre jednotlivych pacientov?
dakujem

pipa

Odkaz pre Marusku213: Ak vies po nemecky odporucam stranku:
www.bach-bluetentherapie.de
v anglictine (v originaly) www.bachcentre.com
Ja s tym mam len dobre skusenosti.
Terapia doktora Bacha vychadza z toho, ze kazda choroba tela ma nejaku dusevnu pricinu ...
Die Bach-Blütentherapie geht davon aus, dass jeder körperlichen Krankheit eine seelische Gleichgewichtsstörung aufgrund geistiger Missverständnisse vorausgeht, die sich in disharmonischen Verhaltensmustern äußert wie z.B. unangebrachtes Schuldgefühl, übertriebener Durchsetzungswille, mangelndes Zielbewusstsein.

Edward Bach erforschte und definierte „38 disharmonische Seelenzustände der menschlichen Natur“, die sich grundlegend im Kollektivbewusstsein zeigen.

Ci ich dostat na Slovensku, neviem.
Na zapade ich dostat v kazdej dobrej drogerii, lacne vsak nie su.

bolkinuska

Ale to bol vyrobok BOIRON!!!!!! A mne zhorsil stav viac ako bol predtym. Tak co si mam o tom mysliet?? Ze je to dobre a ze to vsetkym pomaha?? A vobec nestal 60-70 Sk!!!!

orientka

ja som tiez velky fanusik homeopatie no i tu pozor na vyrobcov treba kupovat len firmy s registraciou Boiron a peithner,ostatne nemusi byt to prave a mal by to predpisat homeopat lekar Bolkinuska skus to znova ale u homeopata lekara aj mne sa stalo ze som dostala nespravny liek a mala pocity ktore ma suzovali a boli z toho lieku jednoducho ten clovek sa zmylil ale preto neodsudim celu homeopatiu co myslis?