HOMEOPATIA

ooo

prosím vás na začiatku sa po podaní homeopatického lieku pohorší? lebo mne ho dali poobede a je mi oveľa horšie, desnéééé, ale doktorka nič také nespomínala

inka

pre RNG:ja som napisala že si važim tvojich vedomosti a znalosti,len cokolvek som napisala vzdy si to nejako skritizoval a nielen mna, co citam, kazdeho.a aj napriek vsetkemu ti tvoje odborne znalosti nepopieram a nesnažim sa ta uražat.vieš niekto chodi na injekcie ,niekto mastickarom niekto na akupunkturu,niekto na homeopatiu.ja som toho nazoru že nech kazdy robi so svojim zdravim to čomu pomaha.viera je vzdy 90%uspešnosti pri liecbe.

inka

ooo:nebrala som AD,moje problemy s uzkostou som zacala pocitovat velmi mierne a postupne najprv len zlym spankom a stalymi obavami.niečo som si o tom nastudovala a kedze som vedela z coho pramenia moje stavy považovala som to za normalnz jav.ale neprechadzalo to ,tak som navstivila normalneho lekara vseobecneho a ten mi odporucil u nas homeopaticku ,ktora bola zaroven pszchiatricka.ponukla mi liecbu homeopatiou alebo klasicku.skusila som homeopatiu a chodila som k nej raz do mesiaca.vzdy som sa tam vyrozpravala z mojich pocitov a odchadzala som vzdy vyrovnanejsia a odhodlanejsia s touto chorobou bojovat.prve dni po podani homeopatik mi bolo hrozne,bolo mi na odpadnutie,dosatla som nadchu silnu ,hrdlo ma bolelo,vyrazky som mala ale za 2-3 dni do tyzdna sa vsetko davali do poriadku.tie pocity uzkosti zmizli a spanok sa mi upravil.vzdy ked som bola chora ,nape.chripka prechladnutie som isla k nej a nebrala som ziadne ine lieky .v podstate som chora ani nebzvala ako som k nej chodila.za 2 roky som tam prestala chodit lebo som sa citila skvelo a ona sama mi povedala ze ked budem citit ze nieco je zase v neporiadku aby som prisla.prisla som az o 5 rokov.ked sa u nas v rodine vyskytlo tolko problemov ze som znova upadla do uzkostnzch stavov a co viac paniky.bola som vycerpana lebo som lietala z nemocnice do nemocnice a zabudla som s apostarat o svoje zdravie.zacala som k nej znova chodit ale tento raz som zmenila cely svoj rezim.bol to mozno posledny varovny signal a ja som ho posluchla.zacala som pitim čerstvých štiav ,vyhodenim kavy,cvicenim pravidelnym,plavanim ,masaže,vecerne prechadzky a kopec dalsich veci.nebudem tu pisat kolko veci ma k tomu donutilo a moj strach z dalsich zachvatov paniky a starch pred vaznymi chorobami,ktore poskztli moju rodinu ma dohnal k totalnej zmene.takze uprimne povedane homeopatia mi pomohla hned prve dni zachvatov ale cela tato premena mi asi pomohla zo vsetkeho najviac.vela som sa rozpisala,ale chcela som tzm len povedat ze ci uz beriete AD alebo homeopatiu nestaci to,treba toho ovela ovela viac zmenit v nasom zivote.

RNG

omluvam sa, ze sa vam snazim poradit podla mojich najlepsich vedomosti a znalosti, ktore som nacerpal zo studia lekarskej literatury lekarov, ktory sa zaoberaju uspesne liecenim pouzivanim prirodnych prostriedkov.
ked kazdy iny nazor povazujete za utok, tak prestanem "utocit", tj prestanem sa snazit vam pomoct radami, ktore su rozdielne od vasich informacii.
Vela stastia s homeopatiou.
......
Inac oficialne sparvy okolo homeopatie v USA su, ze to je stary nevedecky blud, taziaci z placebo efektu(viery v uzdravenie) ktory je velmi silny.
Preto je dolezita viera v lekara, aj ked nema dobre prostriedky, predsa viera v neho uzdravuje.
Ak vam to staci, potom mozete ist rovnako k samanom.....Aj ti maju az 85% uspechu v ozdravovani.

hmhmhm

Dobrý homeopat dokáže pomôcť,len liečenie je ozaj zdĺhavejšie, ale na druhej strane zase trvalejšie.
8 rokov liečby z úzkosti a strachu zase nie je taký dlhý čas v porovnaní s tým, že niekto sa na depresiu lieči a trápi do konca života.Podobné je aj liečenie gemmoterapiou a bachovými kvetmi alebo esenciami.

inka

rng vazim si tvojich vedomosti aj niektorych nazorov.som nazoru ze chorobam sa da predist prirodnymi doplnkami ,bohuzial niekedy nestacia.ale nerozumiem preco vyvracias nazory ostatnych.vzdy ked niekto nieco napise okamzite to vyvratis.viem je to rovnako tvoj nazor ,len ma to trochu zaraza.ja som nenapisala ze 8 rokov mi homeopatia nepomohla,mne zabrala liecba hned po prvom podani lieku homeopatickeho.ale uz 8 rokov sa liecim vacsinou homeopatiou.nie na vsetko mi pomohla,priznavam,nie je to vseliek ale ani ju nezatracujem.

inka

liecila som sa na uzkost a panicku poruchu asi 8 rokov homeopatikami .je to velmi zdlhave ale ucinne.nie som na 100%presvedcena o liecebnych ucinkoch homeopatie ale je tam asi velka davka toho z etej liecbe musis verit.keby som jej neverila tak by som sa neliecila prave homeopatikami.a zalezi od homeopata ktorym sposobom ti poda homeopatika ci mozes brat aj ine lieky.ja som uzivala popri tom aj ine lieky.vraj je potom liecba pomalsia,ale postupne zase mozes klasicke lieky na trvalo odlozit a to je dolezite.takze len natrafit na dobreho odbornika homeopata a urcite pomoze.