fadny sex.vztah

Príspevok v téme: fadny sex.vztah
alaninka

ahojte :-) potrebujem poradit a viem,ze vy ste tu od toho :-) takze...mam 18 rokov,moj priatel takisto...sme spolu 14 mesiacov...som panna,on panic...nase sexualne pudy uspokojujeme po cely cas len maznanim,oralnym sexom a tak podobne...ale v poslednom case,ja neviem :-( zacalo to byt cudne :-( akoby sa do toho uz mojmu priatelovi nechcelo.Tak sa ho pytam,co je vo veci...tak vadi mu,ze je to v podstate stale take iste...tak preto je to uz akesi lenive,nudne,fadne,malo vzrusujuce,vzdy sa to opakuje vzdy na tom istom mieste...bud u neho doma,alebo u mna...ze ked k nemu prideme,presne vie,co bude nasledovat a aky bude mat vecer scenar...vlastne ma pravdu :-( ja som nad tym tiez uvazovala... tak sa ho pytam,ako to chce dalej a co s tym urobime...tak vraj,ze preco ho niekedy neprekvapim s niecim novym,na nejakom neobvyklom mieste napriklad...viete,som dost placha...a akosi sa mi nedari vniest do vztahu totalne vzruso,co by ho potesilo...preto vas prosim o rady,ako obohatit nas vztah po sexualnej stranke...s cim novym mam prist...sex? ja viem,potesilo by ho to strasne...parkrat to spominal...no nechce ma nutit,ani nic... som katolicka,tak velmi sa do toho hrnut nechcem,lebo ked s tym zacneme,tak...:-)) ale tak mozno ze aj by som...:-) ale hlavne potrebujem vediet,ako to obohatit aj bez sexu... velmi sa lubime a preto nas trapi,ze to takto vsednie...a ked to nebude medzi nami fungovat po tejto stranke,asi by sa to zle skoncilo :-( tak mi prosim poradte,ako mam pokracovat dalej...dakujem vsetkym

hulicka

ja si myslim ze ked je zena nezrela a zacina skoro so sexom tak vtedy nevie co chce lebo sa nepozna a nevie co jej roby dobre a tiez si nevery a tym nema odvahu povedat ani urobit nieco co je nove. v prvom rade je podla mna najdolezitejsia dovera a poznanie sameho seba.co sa tyka sexu

blanche

to mas tiey pravdu, ale obcas svoje naroky prezradzam, ale mam stastie, lebo frajer vie, co mam rada, ja viem co on tak uz to teraz neriesime

blanche

s tym suhlasim, chalpi, lae aj zeny su nespokojni s partnerom, ked vahaju, ci s nim chcu byt, to moze byt sposobene tym, ze uz nejaku ma alebo by len chcel mat, moj byvaly ziadnu druhu nemal, ale chcel sa vratit ku byvalej, tak sa vtedy sporaval takto

Dug

aj oralny sex je sex :)

Hlavne sa ho spytaj na rovinu ze co chce, nemoze cakat ze mu splnis nieco po com tuzi, kym ti to neprezradi...

blanche

moja, viem co myslis, sex chces, ked si nim budes uplne ista. je leto tak to vyskusajte niekde vonku....... neviem v sprche.... na zachode v bare..... existuje vela moznosti, zaujimave je to vtedy ak vas niekto moze nachytat, to dodava stavu:)papa

sisa331

ahoj,ked to tak beries,nie je oral este vacsi hriech ako suloz?A ked ho lubis,tak ziaden sex podla mna nie je hriech.To chces akoze cakat do svadby? Podla mna nie je nic horsie,ako ked v manzelstve zistis,ze sex je o nicom a moze sa aj stat,ze to znici vztah.Nech si hovori kazdy co chce,ale sex je velmi dolezity.