fadny sex.vztah

Príspevok v téme: fadny sex.vztah
alaninka

ahojte :-) potrebujem poradit a viem,ze vy ste tu od toho :-) takze...mam 18 rokov,moj priatel takisto...sme spolu 14 mesiacov...som panna,on panic...nase sexualne pudy uspokojujeme po cely cas len maznanim,oralnym sexom a tak podobne...ale v poslednom case,ja neviem :-( zacalo to byt cudne :-( akoby sa do toho uz mojmu priatelovi nechcelo.Tak sa ho pytam,co je vo veci...tak vadi mu,ze je to v podstate stale take iste...tak preto je to uz akesi lenive,nudne,fadne,malo vzrusujuce,vzdy sa to opakuje vzdy na tom istom mieste...bud u neho doma,alebo u mna...ze ked k nemu prideme,presne vie,co bude nasledovat a aky bude mat vecer scenar...vlastne ma pravdu :-( ja som nad tym tiez uvazovala... tak sa ho pytam,ako to chce dalej a co s tym urobime...tak vraj,ze preco ho niekedy neprekvapim s niecim novym,na nejakom neobvyklom mieste napriklad...viete,som dost placha...a akosi sa mi nedari vniest do vztahu totalne vzruso,co by ho potesilo...preto vas prosim o rady,ako obohatit nas vztah po sexualnej stranke...s cim novym mam prist...sex? ja viem,potesilo by ho to strasne...parkrat to spominal...no nechce ma nutit,ani nic... som katolicka,tak velmi sa do toho hrnut nechcem,lebo ked s tym zacneme,tak...:-)) ale tak mozno ze aj by som...:-) ale hlavne potrebujem vediet,ako to obohatit aj bez sexu... velmi sa lubime a preto nas trapi,ze to takto vsednie...a ked to nebude medzi nami fungovat po tejto stranke,asi by sa to zle skoncilo :-( tak mi prosim poradte,ako mam pokracovat dalej...dakujem vsetkym

niiki

ahoj, no ja na tvojom mieste..nepremýšľam toľko, ale konám..nerada čakám kým sa chlap prebudí..tak napríklad: skús ho vyzliecť a zviaž mu ruky šatkou, potom si s ním rob čo chceš..alebo mu sprav masáž s olejom, alebo ho natri niečím, čo môžeš zlízať, alebo sa hrajte na doktora a sestru, predajcu a kupujúcu..veď nápadov je veľa..

vločka

Prepáč,ale oháňať sa tým,že si katolička a oral nieje hriech?Aj myšlienka na sex je vraj hriech.Ja neviem,ale ak to cítiš ako tvoj priateľ choď do toho a kašli na náboženstvo a presvedčenie.Ver mi nebudeš prvá a ani posledná.A zistiť po svadbe,že sex s manželom je o ničom nieje výhra.Poznaš porekadlo tri krát meraj a raz rež?Radšej skúšaj teraz,potom by mohlo byť neskoro.

alaninka

jooj zabka,si ma nepochopila :-( to s katolicizmom si nevsimaj...sex pride,to hej...ale ja narazam na to,ako to ozivit aj pomimo neho...

žabka1

prepac, odpoviem Ti trochu od veci, len mi je divne, ze do sexu sa Ti nechce, lebo si katolicka a oral akoze mozes?!
Nie je to divne?
A terz jk veci - spytaj sa svojho priatela, preco to on nejako neozivi a nepride s niecoim novym o:)