iba zdravo

rockerka

Odporucam tri krat do tyzdna byczklovanie alebo plavanie a kazdy den 30 minut jogy ale aj racionalna strava a vela pi odporucam vodu mineralkz caje- Rano si daj zeleny, desiata caj ROOIBOS,obed- voda s citronom pred jedlom, olovtant rooibos, vecer- matovy a pred spanim repik. Drzim palca!!!

bronik

Ahoj Erika. Ako ti mozem pomoct? Ak chces popisat anonymne, kludne mi napis na mail. Ja sa pomaly dostavam z anorexie. Nieje to lahka cesta, ale ked sama ziadas o pomoc, ides spravnym smerom. Neboj sa, podari sa ti vyhrat.

jaaaaaaaaa

weja presne tak...sme takými ako sa sami ohodnotime ak sa budeme mat radi tak aj s kilami navyše...bolo obdobie že som chcela velmi schudnut aj ked mam 165cm a váhu 56kg čo je normálna vaha chcela som mat 48 a hladovala som lenže život nie je o tom..udržiavam si tých 56kg a som štastná akurát som zjedla 2 horalky :) baby prestante si odopierat jedlo lebo to nikam nevedie!!! aj tak celý život nemožete byt len na vode a jablku raz musite začat normálne jest predsa...radšej sa začnite mat radi také aké ste

WEJA

meggie: tu si na nespravnom mieste. Nikto na svete ti nezodpovie tvoju otazku. Anorektickou uz mozes byt aj teraz.. ked si sa rozhodla zapojit na fore o poruchach prijmu potravy, mozno v tom nieco aj bude, nemyslis? Je nepekne hovorit o sebe ako tucnom prasati. Mozno by trebalo zacat na seba pozerat s vacsou laskou. Nizka vaha ta pred svetom nezachrani..

jaja

veronika7898...pretoze to ako clovek vyzera zavisi aj od toho aky ma stavbu tela,celkovu kostru...napr.niekto ma rovnaku vysku aj vahu,ale jeden ma sirsie boky,dalsi sirsie plecia atd...dufam,ze staci vysvetlenie=D

cica

rozhodne skus kalanetiku.nemusis schudnut ani kilo,ale na objeme schudnes aj o dve cisla.budu sa ti stahovat svaly.fakt vynikajuca vec...

veronika7895

no viem ze sa totu nehodi ale naco robit novu temu.Zaujimalo by ma.Moja kamoska ma taku istu vahu aj vysku ako ja ale ona vyzera ovela chudsie preco.a svaly mam aj ja

mimi.a

meggie, tucne prasa by si bola, keby si zila v chlievku, mala 200 kg a jedine co by si cez den robila by bol rypak v srote... takto si iba normalna baba. Pred par rokmi by si bola ideal... lenze teraz modu diktuju homosexualni navrhari a tak to aj vyzera... a ak chces schudnut, skus 90 dnovu dietu... je to skor delena strava ako nejake hladovanie a da sa tym krasne schudnut. Nehladujes.. mozno iba trosicku, kym si zvyknes... ale kilecka idu krasne dolu. Ja som za tri tyzdne schudla 6 kil a to som sa veru nie vzdy drzala rozpisu:))K tomu si par krat do tyzdna zabicyklujem na stacionarnom biku, nech sa mi aj svaly na nozkach trosku precvicia a mam sa fajn. Ziadna Twiggi zo mna sice nikdy nebude ale to ani nie je mojim cielom. Tie su niekde celkom inde... drzim palce.