BABY KTORE IDETE SOMNOU CHUDNUT?

sajmonka

Pekny den Vam prajem. Prosim Vas potrbovala by som poradit. Mam 19 rokov meriam 170cm vazim 53kg chcela a aj potrebovala by som schudnut 4kg, Horsie je ze pracujem v zahranici a od utorka idem na druhu smenu pracovat budem od 15:00 do 00:00 to znamena ze ranajky okolo siedmej rana nehrozia lebo nevstanem.Chcela by som tu najst nejakeho cloveka ktory by mi naplanoval zdravy a pravidelny jedalnicek ktory by mi pomohol schudnut preto va strasne PROSIM NENAJDE SA TU NIEKTO KTO MI PORADI???? DAKUJEM

miselka

tamarka: ja mam presne take isto miery ako ty. ako ides chudnut? ja som zacala pit jablcny ocot. uvidime co to urobi

tamarka

aj ja sa pridavam...
165cm, 62kg ... chcem dat dole takych 8-10kg....drzme si palceee
tiez by sa mi bodli tie onfo o tom lieku....thnq

utesena

Ahojte, ja sa tiez pridavam, chcem schudnut 5kg... Ivu3a suhlasim, ratat kalorie... Ja by som bola stihla ako lusk, keby som si lahla o 17:00 hod. a spala az do rana... Lebo cez den sa drzim, papam disciplinovane... Ale pride vecer a koniec vsetkym mojim predstavzatiam. Asi aj preto, ze som prestala s pohybom, malo casu. Ale od dnes uz zacinam s pohybom pravidelne, dnes mam na plane beh... Piste co ste jedli, kolko pohybu a kolko kil dole...:-)))

maja000001

cauko baby. ja musim schudnut 10 kil a mam na to cas len do konca skolskeho roka. chcem zacat cim skor. prosim mohli by ste mi dat nejake rady? co jete a kolko za den?? dakujem....

ivu3a

ja sa tiez rada pridam...ale tu mliecnu dietu neodporucam, z toho budete mat akurat tak sracku :P ... akuste si pisat co ste ziedli, vypocitat si energeticky prijem, no a na chudnutie pri sedavom zamestnani je vhodne mat prijem pod 6000 KJ .. este je vhoden papat pravidelne a v malych davkach, napr kazde 2, 3 hodiny..skuste to, je to fajn sposob chudnutia, vpodstate mozete papat z kazdeho rozka troska, plus daka ta sportova aktivita a kila pojdu dole :)

pepija

Caute baby. Skuste liek Sibustat. Mne vazne pomohol. Schudla som 9 kil a najlepsie je ze som nemala ziadne vedlajsie ucink, ako z niektorych liekov.
Je pomerne lacny.

barbakanka

to je super taká motivacia mam rovnaký výšku ako ty a aj vahu a stale arstie a mam z toho depku.a j ekd si nemyslím že nejaká diéta je vhodná. skusim teraz vysadit HAK a zacat sa konečne vaic hýbat, chodit na bicykli a jest namiesto kit katu jablko aj ekd mi to bude chutit menej. a nežrat tolko rohlíkov