Antikoncepcia... skoncit?

Príspevok v téme: Antikoncepcia... skoncit?
arny

Ahojte, mam taku otazocku. Tento mesiac doberam poslednu z 3mesacnej davky Logestu a vaham ci si dat predpisat dalsiu. Nemam vaznejsie problemy, ale pocas tych 3 mesiacov som spozorovala zmeny hlavne v naladovosti. Stane sa mi ze sa vecer pre nic za nic rozplacem, a pritom nie je dovod. A taktiez co sa tyka chuti na sex...no tak tu nemam vobec. Priatel tym trpi a ja este viac ked sa snazim tvarit, ze sa mi aspon trocha chce. Je mozne ze je to vsetko sposobene antikoncepciou a hlavne, skonci to niekedy?

miša

čauko, ja som brala hak asi 4 roky a posledného pol roka som začala byť veľmi náladová a precitlivená, tak som ju radšej vysadila a prešlo mi to. Lenže teraz mi stále mešká menzes a deti ešte nechcem, tak mám zase každý mesiac stresy a rozmýšlam, či ju mám zase brať, ale dosť ma to odrázda, ak mám byť zase náladová

svojpomocna

Ahoj, nahodou som sem dnes zabludila a musim Ti povedat, ze v mojom pripade, beriem logest asi 3 roky sa to vobec casom nezmenilo, nikdysom sa nezamyslala nad tym, preco som taka precitlivela a preco nemam chut na milovanie a vies co?? posledne dni sa mi stale potvrdzuje to, ze je to kvoli antikoncepcii. S mojim buducim manzelom chceme mat babo, takze od septembra logest neberiem a uz sa neviem dockat, pretoze chut na milovanie som mavala vzdy a potom, zrazu sa stratila....takze v Tvojom pripade to moze byt antikoncepciou tak ako i u mna, ale nemusi samozrejme....