Antikoncepcia... skoncit?

Príspevok v téme: Antikoncepcia... skoncit?
arny

Ahojte, mam taku otazocku. Tento mesiac doberam poslednu z 3mesacnej davky Logestu a vaham ci si dat predpisat dalsiu. Nemam vaznejsie problemy, ale pocas tych 3 mesiacov som spozorovala zmeny hlavne v naladovosti. Stane sa mi ze sa vecer pre nic za nic rozplacem, a pritom nie je dovod. A taktiez co sa tyka chuti na sex...no tak tu nemam vobec. Priatel tym trpi a ja este viac ked sa snazim tvarit, ze sa mi aspon trocha chce. Je mozne ze je to vsetko sposobene antikoncepciou a hlavne, skonci to niekedy?

dorka

charlie!nevedela som aky problem mas s krvoua moc nepoznam tuto chorobu(prestudujem!!!urcite!!)tak asi treba zistit s coho sa tvoria tromboc.a co riadi ich mnozstvo.ja mam tiez napr problemy so zlcnikom beriem lieky na nadmernu tvorbu zlce ale to uz mi nikto nepovedal preco je tej zlce vela.nakoniec som zistila ze hlavny problem bude v peceni ...atd.a to som sa donedavna liecila na kolitidu hrubeho creva:((tak prajem vela trpezlivosti a zistovania co je preco:)aj ja sa oto snazim:)

charlie

čo je prečo asi nedokážem zvládnuť sama. pokúšam sa, ale asi nemam v sebe všetko v poriadku ke´d sa mi to nedarí.vieš mi poradiť aj v tomto?

terezia1

Arny, skú si vypýtať v lekárni ovulačný test. Je to mikroskop vo forme rúžu a pomôže ti lepšie sa zorintovať v plodných dňoch. Stojí okolo 130,- Sk, má neobmedzené použitie a neškodí organizmu!

charlie

ahoj Dorka. môj základný problém sa nedarí riešiť, pretoža sa do dnešného dňa nepodarilo zistiť príčinu nedostatku mojich trombocitov. ich množstvo je nízke a stále sa mení,no nikdy nedosahuje tabuľkovú normu. brali mi krv na protilátky,robili mi punkciu z kostnej drene, ale neprerazili mi kosť- údajne je nesmierne tvrdá.opakovane si to už robiť nedám.je to príšerná bolesť.liečbu liekmi zatiaľ pani doktorka vylučuje, lebo údajne prostredníctvom nej dochádza v tele k rôznym zmenám. a preto sme začali možno ako vravíš nesprávnym smerom. ďakujem ti za príspevok.

dorka

no ano!! vsetko so vsetkym suvisi!!!v tvojej vete je aj odpoved.takze ked mas problemy s krvou tak mas problemy aj s menzesom.takze treba vyriesit problem s krvou a nemyslim ze nasadenim hak sa vyriesi problem zakladny.viem je to tazke a naskytne sa takto mnoho otazok tak teraz co?no zatial je iste ze hak ti nenapravy menzes ani krv len zrusi symptomy.aj ked sa zda ze mas pravidelny menzes to v skutocnosti ani neni menzes:((a navyse mas v tele hormony ktore si telo nevyrobylo.same.tot je moj nazor:))skus citat co je preco a ako "vsetko suvisi so vsetkym"ja sa tiez snazim:))

charlie

ahojte,po prečítaní vašich príspevkou som si dala do kopy problémy s kt. zápasím aj ja. beriem antikoncepciu už niekoľko rokov. najprv to bol trinordiol a po doporučení lekárom napriek dobrému znášaniu hak som prešla na lindinete- dôvodom zmeny je údajne menšia hladina hormonov. už niekoľko mesiacov mi menštruácia slabne a posledne to už nebolo skoro nič. myslela som si, že je to spôsobené stresom . teraz som sa dočítala, že aj iné ženy majú takýto problém. hak som začala užívať po doporučení mojej hematologičky,,nakoľko som mala nepravidelne menzes a mám určité problémy s krvou. údajne všetko so všetkým súvisí... teraz premýšľam akoďalej.

dorka

bionke-myslim si ze kazda hak je o tom istom zabranit tehotenstvu!!!podla mna je jedno ci sa zmeni nazov pripravku ucinok je stale ten isty a aj vedlajsie ucinky.akurat kazde telo je ine a tak reaguje inak niekto priberie niekto ja agresivny...ja som tiez roky brala hak no uz som to olutovala.tak ti radim vysadit a najst inu formu ochrany:)))(tiez som mala v kuse mykozu ked som uzivala HAK!!!!)

tami

Naco brat tabletky,ked po nich aj tak na sex nemas chut? Vykasli sa na ne...A je tam mnoho inych dovodov. Ja som tabletky brala,kym som bola na strednej,pre vacsiu istotu.No teraz by uz babo az takou katastrofou nebolo :-)

bionke

Caute všetci. Ja už piaty rok beriem Triregol ale musím povedať že som po tom pribrala 10 kíl. Tiež niekedy trpím náladovosťou a nechuťou na sex. Neviem či ich mám vysadiť celkom, alebo si dať predpísať iné. Poradte mi........