Ocne vrasky. Co s nimi?

carmenlektra

Ahojte,aj ja som mala problemy s vraskami okolo oci. Je pravda, ze vrasky sa nedaju len tak odstranit, ani ze nezabranime starnutiu, ale mozme si pomoct. Ja som vyskusala kozmetiku znacky etani, a som milo prekvapena. Treba vyskusat, co komu sadne. Ale to co dokaze 6min. krem od etani, no boli by ste prekvapeni. Drzim palce v boji proti vraskam.

girl18.

Dobrý, ja mám tiež tento problém už asi od 14 neviem presne prosto od základnej mám pod očami kruhy a vrásky a hrozne mi to prekáža, neviete nejako pomôcť nemôže to byť kvôli nejakej chorobe ? teraz mam 18 ale botox určite nechcem vyskúšať skôr nejaka mastička a pod. diki moc za radu

ferdomravec

ahojte...mohli by ste mi poradit mam strasne vyrazne vrasky pod ocami a popraskanu pokozku okolo oci...co by som mal na to pouzit?...ma to dost stve a uz na to reaguju aj kamarati ze mam velke vrasky pod ocami jak stary dedo...2 roky dozadu som nemal ani 1 vrasku teraz sa mi tam robi hadam tretia vraska!sam nechapem

btw mam 20 rokov

sun0808

Ferdo,ved to nevadi,ved vrasky su sexi!
A mne sa napriklad paci,ak taky 35-45rocny muz ma sedive vlasy:)
Aj moj muz ma nove vrasky,seknu mu:}
Este ho kus ponervujem a mozno budu aj vlasy:)

ferdo mravec

ahojte...mohli by ste mi poradit mam strasne vyrazne vrasky pod ocami a popraskanu pokozku okolo oci...co by som mal na to pouzit?...ma to dost stve a uz na to reaguju aj kamarati ze mam velke vrasky pod ocami jak stary dedo...2 roky dozadu som nemal ani 1 vrasku teraz sa mi tam robi hadam tretia vraska!sam nechapem

btw mam 20 rokov

dik za rozumne rady

ferdo mravec

ahojte...mohli by ste mi poradit mam strasne vyrazne vrasky pod ocami a popraskanu pokozku okolo oci...co by som mal na to pouzit?...ma to dost stve a uz na to reaguju aj kamarati ze mam velke vrasky pod ocami jak stary dedo...2 roky dozadu som nemal ani 1 vrasku teraz sa mi tam robi hadam tretia vraska!sam nechapem

btw mam 20 rokov

dik za rozumne rady

Hnedoocka30

A ked sme pri tych ociach, ma niekto z vas problem z bledymi kruhmi pod ocami? Zvycajne ma kazdy tmave, len mne to pod ocami svieti na bledo. A netusim preco.

Hnedoocka30

Ja mam 27 a dost hlboke ocne vrasky. Moj problem je, ze lenco sa aj jemne usmejem, hned sa mi to tam nasklada ako taky vejarik. Zacala som pouzivat kvalitny znackovy gel, ale rozdiel nevidim ziaden. Som z toho na prasky ;o), ved tolko zien v mojom veku nema vobec ziadne vraky. Myslim, ze ma to robi aj zbytocne starsiou. Nemate nejaky vyskusany krem, co zarucene pomaha?

Alexx 13

nakolko mas len 25, tak by si mala pouzivat napr. krem proti mimickym vraskam urceny pre mladu plet... mozes skusit aj kremy na zrelu plet, ale podla mna je to moc skoro.. skvele kremy proti mimickym vraskam je od Dr. Scheller, a na zrelu plet tiez.. je tam intenzivne serum, alebo denny a nocny, arganovy olej a amarant od dr. scheller.. najdes ich v dm..