Ocne vrasky. Co s nimi?

zuzi74

Ja mam tesne po 40tke a nemam ziadne hlboke vrasky okolo oci ani na cele. Pouzivam na plet oleje a nie su vobec drahe. Drahe kremy neznamena hned, ze su kvalitne.

sun86

Ahoj, určite sú nejaké dobré, ale pravdepodobne aj drahé krémy. Osobne skúsenosť nemám, ale kamarátka z práce pred časom navštívila kliniku Yesvisage a podstúpila vyhladenie vrások laserom a nemohla si zákrok a lekára vynachváliť. Tak keby nič nepomáhalo, snáď bude táto informácia dobrá? Veľa šťastia ... :-)
yesvisage.sk

Karolinka1

Tiez ma trapia hlboke vrasky okolo oci, aj na cele. Ale mam pocit ako keby sa mi vytvorili snad za posledne mesiace? JE to mozne? A to mam podla mna dost nizky vek na to aby osm mala taketo vrasky ako 45 rocna... (mam malo po 20tke..)

vebe

Tato stranka nema sluzit na propagaciu vyrobkov, tak to teda nerobte, je to dost jasne v pravidlach uvedene a neustale to niekoto potusuje.
Co proti vraskam - mozno najviac pomaha, ak je clovek vnutorne vyrovnany, spokojny a dokaze si navodit pocit pohody. To ostatne ako ze dostatok tekutin, vhodny krem a co ja viem co, to ma vyznam, ale ak chyba ta pohoda a vyrovnanost, nepomoze nic.

dodik

tpch...

no neviem ako si na to prišiel/a že neúčinná s..., vieš to posúdiť? máš to vyskúšané ? hm asi nie preto táto Tvoja rozhorčená odpoveď. Ale rozhorčená preto že je tu aj propagácia značky, no ale ako inak ? mam tu skopírovať celý popis výrobku? asi blbosť čo ? Tak emócie na uzdu a radšej viac čítať. Príjemný večer prajem.

dodik

Dobrý deň,

proti vráskam doporučujem kozmetiku de Clars, jedná sa síce o trochu drahšiu kozmetiku, ale s výsledkom bude asi spokojná každá žena. U nás doma si to pochvaľujú. Minimálne z ponuky treba vyskúšať Instant Lifting Mask 50 ml a výsledok bude viditeľný. www.declars.sk alebo -odkaz odstránený-

Keď potrebujete viac informácii, alebo katalóg napíšte mi na e-mail declars.sk@gmail.com

suzysuzy

odporucam kozmetiku herbalife,pretoze ju sama pouzivam,je drahsia pretoze je kvalitna ale odporucila by som navstivit centrum zdravia,kde vam poradia presne co a ako a vyberu vam co potrebujete

fefosova

ja som skusil naplaste na prirodnej baze. Este nemam hlboke vrasky, len take mensie ale predsa len som si povedal ze ich skusim vyhladit. Kamoska z ameriky mi poradila aby som skusila Frownies. Na slovensku su dostat len na www.protivraskam.sk . Priamo z ameriky mi ich nechceli poslat. Dost pomohli az som bola prekvapena. Vrelo odporucam. A najme maju velmi rychly ucinok.

olis

veľmi dobrú skúsenosť mám s kozmetikou AA PRESTIGE - protivráskové séra. mám síce len 25 rokov, ale vrásky okolo očí a pier som mala veľmi výrazné už od 19nástich.
nájdete na zdravakrasa.sk -