Riedke vlasy - vypadavanie vlasov

Fraw

hormonalna terapia a koenzym Q10 ;) a na teraz skus zahustit s clip in hair remy vlasmi a pekne to vlasy vyplni a n apohlad aj na dotyk posobia hustejsie a prirodzene

Elaa

nazdarky...ja som mala odoby problem a pomohlo mi uzivanie samponu a sera na vlasy parusan raz do tyzdna..predavaju v dr max..a este vitaminy s nazvom hair-x

renstka6542

ja som uzivam amitamin® Hair Plus, cca do dvoch mesiacov som videla prve vysledky, uzivam to preventivne a celkom mi vlasy aj zhustli

miggy

No ja neviem co sa to deje ale ja mam taky isty problem. Mala som vzdy brutalne huste vlasy, dokonca som si ich chodila preriedovat ale posledne mesiace mi strasne vypadavaju. V kupleni zakazdym upcham odtok, tolko vlasov mi pri umyvani vypadne, mam pocit ze mi zriedli o polovicu a mam strach ze asi oplesiviem.nechapem a chcem to zastaviiiit

kaca

tu nižšie som čítala, že ju poslali na vyšetrenie k očnému. čo má spoločné padanie vlasov a oči. lebo mne veľmi padajú, a už dosť zle vidím, ale u očného som nebola, lebo zatiaľ okuliare nosiť nechcem.

LuSyLa

ja beriem antiku trilquar strasne mi padaju vlasy ja som mala dakedy taku hrivu a teraz sa bojim ci mi tam daco ostane fnuuk este si pametam jak som nadavala ze ja taake huste nechcem.ani nechem vekmi huste ale nech mi prestanu padat same moje velke chumace vlasov teraz mam upkne rieducke najviac mi vypadne ke umyjem az sa bojim umyt:((