Riedke vlasy - vypadavanie vlasov

LuSyLa

mozu mi vlasy vypadavat z toho ze jem vela ovocia ja som myslela preve ze ovocie ma vela vitaminov ze mi to pomoze a beriem aj zinok a vitamin d.beriem aj antikoncepciu moze to byt z toho?

n..

ano štítna sa zisťuje z krvi!! alebo choj ku svojmu obvodnému.. aaa ten ťa pošle endokrinologovy.. a tam ti to celé vyšetria

catherin

Ja som si kupila v lekarni VICHY na vlasy, stal majland, ale dufam ze pomoze. Po troch dnoch mi vlasy padaju menej(dufam, ze si to nenahovaram ale mne fakt padali brutalne a vidno ze teraz padaju este ale menej)

mira

Vlasy vypadávajú vtedy, keď je pokožka na hlave príliš vlhká a mastné - vlasy sa vyťahujú a zároveň je organizmus demineralizovaný, nedajbože poškodený ťažkými kovmi.
Prevlhčenosť pokožky a demineralizácia je spôsobená hlavne sladkosťami. Cukor nám kradne nielen minerály, ale aj vitamíny, hlavne B.
To sa týka aj cukru z ovocia.

lulianca

aj ja mam problem s padaním vlasov, hrozne ale hrozne ma to trapi, kožny mi doporučil vysetrenie u očného....a na stitnu zlazu, neviete mi poradiť ci sa štitna zlaza da zistiť aj z krvi???alebo musím ist na vysetrenie do Lubochne?? velmi pekne vam dakujem

mirdzilka

Ja mam otestovanz jeden pripravok. Je sice dost drahy, ale pomaha. V pripade zaujmu sa ozvi na mirdzilka@azet.sk

RNG

Antikoncepsia potlaca vytvaranie dehydrotestosteronu cim ovplyvnuje nielen akne, ale aj vlasy.
Podobne robi aj viacero vitaminov a zinok.

tiffa

.zihlavu pouzivali nase babky aj mamky..ale bola ina doba.ak si chudokrvná tak sa necuduj.ja s tým tiez bojujem..skus doplnok stravy REGHAAR dost mi to obmedzilo vypadavanie a vlasy su pevnejsie, aj alpicort je dobry.ale ked mas nieco s krvou tak nech ti ju daju najprv do kopy.mne pomohla aj antikoncepcia, sice neviem ako to je mozne ale je to tak.

studentkaaa

Pomoze sampon TRIAKTIVIN, existuje aj voda na vtieranie,ale sampon je asi lepsi.... dostat ho v lekarni, stoji okolo 130sk, vydrzi dlho - umyvala som si vlasy skoro kazdy den a mala som asi dva ci tri balenia,od vtedy je to v pohode...