Herpes

damaxy

Marfuška a neskúšala si si vypýtat vzorku?to by mohlo byt zadarmo a mala by si pohotovostne.Mne to dala alergologička,ked som sa postažovala na herpes a dcerke ked cíti tie príznaky,natrie a stratí sa.Ja som to objednala cez tú adresu,no aj to som ti trochu domotala takže uvidím či príde.Ak nie skúsim to aj ja v lekárni,inak fakt v našej rodine stále fungujeme na tej sačkovej vzorke.Ved v lekárni by im to mohli dávat,k výrobkom,čo na to hovoríš?

lenka22

na zaciatok ked sa ti herpes robi tak pomaha aj zubna pasta,ktora ho vysusi a potom sa lahsie hoji. Aspon mne to pomaha, niekto to nema rad. Ja si ho na noc alebo ked nikam nejdem a nic nejem natriem pastou aspon na jeden den a potom nan davam herpesin alebo zovirax a este je jedna francuzska mast kendix, ale je to v podstate to iste ako tie dve predtym... takze asi tolko. Ale najlepsie je ked sa ti ten herpes sam vysusi, bez cohokolvek, vtedy je to aj narychlejsie zahojenie.

iriska

ak si raz herpes dostal/a/,budú v Tebe bunky driemať stále a tak sa objaví vo chvíli,kedy je Tvoj organizmus oslabený: v strese/smútok,žial,zlosť,nenávisť,škola,práca...a. p./
priveľa slnka
prechladnutie / chrípka,angína,kašel ..a.p./
,,žúrovanie a prebdené noci",alkohol...
Ak sa už objaví,dostať v lekárni rozne mastičky,pomáha aj medík a hlavne neodškrabovať ho nasilu dole,ale nechať ,,dozrieť"

marfuška

Damaxy,odpovedám Ti v "správnej" téme,lebo včera sa majitelka temy,kde sme debatili "mierne" rozčulila,že sme sa jej vopchali do témy.Takže,dnes som bola v lekárni a magistra ma prekvapila.Nielenže vedela o Epigene labial,ale dokonca ho aj mala.2 druhy,rozdiel bol akurát v cene.Je to dost malá mast,neviem či má 5,možno len 3 ml,ale je drahá.Jednu mala za 246 Sk a tá druhá stála cez 270.Ale povedala mi,že ludia ju chvália,že je dobrá a aj napriek tomu že je drahá že sa predáva.A má ju len jeden distribútor.Zatial som ju nekupovala,momentálne mám klud,ale asi po dalšej výplate sa buchnem po vrecku.Pozdravujem.