Herpes

blanka

prosim vas.. vzdy ked sa opijem mam herpes.. netusite cim to bude?? alebo ako tomu predidem bez toho aby osm prestala pit??:)

janík

jaja má pravdu.Preto trba posilniť slezinu,tá má nastarosti "výrobu" krvi a silná krv je základom dobrej imunity!!!

jaja

Herpes je aj prejavom poruchy imunity. Najlepšie je zistit si, v akom stave je tvoja imunita. Herpes nie je choroba, jeden z prejavov choroby.

janík

"vykašli"sa na lieky,to je dlhodobá záležitosť, vyhľadaj akupunktúru-ak máš kde-a daj si preličiť slezinu(posilniť) a na 1-3xby malo byť po problém

luci

Ale existuje cesta ako sa tohto virusu zbavit natrvalo, bude to sice trvat nejaky cas, ale podobnym sposobom som sa navzdy ybavila candidy.Je to homeopaticky liek vyrobeny priamo z herpesu liabilis, je to tzv.nosoda a posobi hlbkovo.Da sa vsak objednat iba v Londyne, ale oni to bez problemov zaslu na adresu k tebe domov.Odporucam skusit liek Herpse liabilis A v potencii 30CH jednorazovo .Uvidis, co to spravi, periodicita herpesov urcite bude nizsia az sa uplne strati.Po case je dobre si dat 200CH zas jednorazovo a budes mat pokoj :)

Our London pharmacy is open:
Monday to Friday: 9.00 am - 6.00 pm
Saturday: 9.00 am - 4.00 pm

Tel: 020 7935 5330
Fax: 020 7486 4313

Our phone lines are open:
Monday to Friday: 8.00 am - 6.00 pm
Saturday: 9.00 am - 4.00 pm

How To Order From Ainsworths
There are many ways you can place an order with Ainsworths:

Visit Us
Call into our London Pharmacy at any time during the opening times shown above and we will be happy to take your order.

Telephone and Fax
Orders and prescriptions can be collected or posted. Telephone and fax orders are despatched the same day by first class post. Most clients report that their orders arive the following day. Answerphone and fax services are available outside of our opening hours.

Buy Online
Browse our Products menu and add items to your basket to create your order. Online orders are secure and can be placed 24 hours a day, 365 days of the year.

Alternatively, you can enter the details of your order in the Feedback Form below. (Please do not use this form to supply your credit card details; we will contact you later to arrange payment.)

Trade and International
Orders are processed at our Caterham, Surrey office where account enquiries are also handled. Account clients are invited to contact this office directly:

Ainsworths Limited
40-44 High Street
Caterham
Surrey
CR3 5UB

Tel: +44 1883 340332
Fax: +44 1883 344602

Ainsworths Centre and Clinic
See our recent news article containing details of our conference facilities and treatment rooms.
www.ainsworths.com

crazynka:)

Ahoj Radka, ja som mala Herpes uz viackrat. Jednoducho je uz vo mne ta bakteria a uz sa neda nic robit. "Spi" tam a ked sa nejako prebudi tak to zacne. Pouzivam Herpesin, ako som tu uz spominala. Najprv sa ti urobia take ako pluzgieriky a sakramentsky to boli. Ale musis to nejako vydrzat. Hlavne nechytat, o par dni to bude lepsie, pluzgieriky sa zacnu susit a uz to ani neboli. Urobi sa chrasta a ked odpadne je pod nou este citliva cervenkasta pokozka. Este si to potom natieraj nejaky cas. Vela zdaru a hlavne zdravicka:o)

radka

Vcera ma zacalo v jednom mieste pobolievat lice, potom mi opuchlo, scervenalo, bolelo, ta bolest bola aj v ústach akoby ma boleli zuby. Kedze mam problemy so aj so zubami a som pravidelne u zubarky, lebo to davame do poriadku, tak moje prve kroky rano smerovali k nej. Ibaze na tvari na tom opuchnutom mieste sa obavili aj cervene fliaciky. Zubarka mi povedala ze od zubov to nie je, ze to skor vyzera na koznu zalezitost, tak som isla ku koznej. Mam aj zvysenu teplotu. Tam mi kozna povedala ze je to bud zacinajuca ruza, ale skor ze sa priklana k herpesu. Dostala som masticku a tablety herpesin. Ma niekto s tym osobne skusenosti, dost to neprijemne boli ako zuby. Poradte mi niekto, kto to uz mal, ako s tym dalej ....

eviak

mne sa vzdy herpes vyhodi pred prvym rande :))) pomaha mi potierat ho ladovou kockou. a pac uz mam ten herpes nejaky ten rok, odporucam masticky menit, napr. ten moj je uz na zovirax odolny, uplne ho odignoruje. teraz si kupujem male a lacne balenia a po kazdom to menim a zabera to. ved latky su v tom take iste, draha je len znacka. a dalsia vec, cim viac sa pre ten herpes stresujete, tym je horsi a to je fakt.

crazynka:)

Ahoj, velmi ucinna na herpes je masticka HERPESIN. Ja som mavala tiez problemy s herpesom, ale potom som objavila tuto mast a je naozaj dobra. Stoji okolo 120 korun. Je malicka tak ju nosim stale v kabelke, pre pripad ze sa mi zase zacne nieco tvorit. Ked zbadam, ze sa nieco zacina objavovat jednoducho si to natriem a ono to zmizne. Takze som spokojna, nebyt Herpesinu tak urcite bojujem z Herpesom zase:) Vela zdravicka:))))