Herpes

ow3cka

Mala som herpes zoster v maji lava strana od prsnika po lopatku a chrbat, kozna lekarka povedala ze je to nakazlive. Už je tomu 7.mesiacov ale mna to stale boli, sval, prsnik a svri ma cele telo. Ake vitaminy pomozu. Dakujem.

jordan

moja priatelka ma herpes - pasovy herpes zoster,,, chcel by som sa spytat mozem to chytit aj ja? mozem sa s nou bozkavat? ale bo ako je to s pohlavnym stykom? za odpoved Vam vopred dakujem.

smerniak

Dokaze mi niekto poradit, ako sa mam zbavit oparu na perach do nedele. vrati sa moja priatelka po 4 mesiacoch a mne sa stane prave toto... som zufaly.

RNG

Na shingles treba pouzivat doplnky na zvysenie imunity proti virusom-tie su spomenute v tejto teme .Hlavne selen(400 mcg) a udrzobnu davku extraktu z olivovych listov, 2x500 mg.Pripadne aj aloe, 1/2 dcl denne, hlavne v case utoku.
Na vyhojenie poskodenych nervov(myelin=nervova izolacia, "kratasy") treba doplnit potrebne komponenty, hlavne EPA a DHA.
Odporucam koncentrat MaxEPA, minimum 3x3 gramy denne, ale menej nez 20 gramov, lebo od 35 gramov prilis riedi krv.
Vobec, na bolesti nervoveho povodu je to vyborny hojic.

pikulik

Vie niekto poradiť čím sa dá zmenšiť bolesť ak je herpes na chrbáte na "ľavej lopatke"?Mám 83 ročnú mamu ktorá to má už pár rokov,každý rok sa jej to opakuje ale bolesti má dlhodopbe.Niekedy jej na pár dní ustúpia, ale väčšinou má bolesti i keď mierne celé dni.Dávam jej ibalgin,ale veľmi nezaberá.Pomohol by jej napr.zovirax?

pikulik

Vie niekto poradiť čím sa dá zmenšiť bolesť ak je herpes na chrbáte na "ľavej lopatke"?Mám 83 ročnú mamu ktorá to má už pár rokov,každý rok sa jej to opakuje ale bolesti má dlhodopbe.Niekedy jej na pár dní ustúpia, ale väčšinou má bolesti i keď mierne celé dni.Dávam jej ibalgin,ale veľmi nezaberá.Pomohol by jej napr.zovirax?

RNG

Manuska, virus herpesa je v tele stale. Da sa znizit jeho pocet alebo na chvilu ho aj vyhubit(ale to dostanes od druhych velmi rychlo spat)
Pri oslabeni tela(hlad, nervozita, zima,ine nakazy) sa zjavi
Protiviralne su:
selen,echinacea, astragalus, extrakt z olivovych listov,aloe vera,larrea tridentata, betulin...
Posledne sa zistilo, ze imunitu proti virusom posilnuje aj probiotikum Lactobacilus bulgaricus
Takze zobratie dobrej zmesi probiotik ti da zvysenu imunitu proti vsetkym mikrobom, vcitane herpesu a chripky.

manuska

mne sa vyhodi herpes na perach vzdy ked ma cak nieco dolezite (z nervozity) takze ho mam pravidelne na vsetkych svadbach skuskach a dolezitich stretnutiach. ak je este cerstvy (vnutri voda) prepichnem ho strelinou ihlou aby voda vytiekla.ak to stihne zahoji sa skor. nebadam ze by mi nieco ine proti nemu vyrazne pomohlo. vlastne pomaha. netrapit sa koli tomu a uzivat si zivot. :o)