je to ana?

jaja

ja som nemala menstruaciu niekedy aj tristvrte roka,ked som mala anu a potom ked som mala zachvatove prejedanie tak som ju dostala,potom som bola zas vo faze any,meskala mi a tak dokola par rokov...a odkedy som na tom vcelku ok,mam ju normalne:)

rockerka

No, tak mas problem. Chod za gynekologom, a ten ti aj povie BMI a poradi. Uz len to ze si na stranke pre anorekticky a zamyslas sa nad BMI, znamena ze mas problem...

noonaa

nie nie,ved neboj,najprv chod za svojou obvodnou doktorkou s tym,ze asi nie si ok,nie,ze nemas menzes...normalne sa jej zdover...a ak by ta poslala,tak urcite aj za gynekologickou,ale aj psychologickou,nie psychiatrickou....v tomto pripade treba telicko liecit sucasne s dusiskou,len odvahu holka...ide o vela...ver mi

aqua

sa chystam na vysku do blavy tak som zvedava:D uvidime..a co si robila v rakusku?jA som bola teraz cez leto pracovat v spanielsku v jednej rodine som sa starala o deti.

noonaa

gilliane-ale je fajn,ze si uvedomujes,ze mas asi problem,tym sa dostavas nad vec ....a zrejme to chces riesit....asi by bolo idealne ist za lekarom

noonaa

chodila som na VS,pak som z rodinnych dovodov na pol roka vypadla do raksuka robit,a o tyzden amm zase zapis na VS,ale externe,aby som mohla pracovat:) xi :) a ty ?

aqua

hej, obcas si clovek robi starosti aj z toho co nemusi a zabuda na to hlavne uzivat si zivot:DD..pracujes alebo niekde chodis na vysku?