pomaha antikoncepcia LAURINA proti akne???

sinka

mate niekto skusenosti s chudnutim po antike? moja kamaratka ju musela vysadit,lebo stale chudla a bola uz ako tycka. bola chuda a dala dole este 7 kil,co uz bolo vela.

midsummer

ahojte,uzivam LAURINU 6 mesiacov,pribrala som 3 kg a vyrazky mi uplne zmyzli,no chela by som sa vas spytat, keby som prestala brat tabletky mozu sa mi vyrazky vratit spat?dakujem

elenocka

ahojte,prave som sa vrátila z gyny,a tam som sa horzpravala na temu hormony,odber krvi,pretoze mam po 30-tke,mam neustale akne ,mastnu plet,mastne vlasy.chodim aj na kozne,ale výsledok málo viditelný.Tak som dnes s lekarom preberala tuto temu.Povedal ze krv na hormony my zoberie a odporucil my ,aj napriek tomu ake budu vysledky antiku.Ze vraj je nejaka nova CHLOE.
Poculi ste niekto o tom.Pripadne ktora BY bola dobra na moje problémy.
Nerada by som pribrala a tie aby my narastli prsia.Majte sa

samira

ja pouzivam laurinu uz asi 4 roky.na zaciatku mi velmi pomohla.bohuzial som z nej aj pribrala asi 2kg,ale postupne som to dala dole.teraz sa mi uz zda ze mi tak nepomaha tak by som chcela vyskusat Diane35.mate niekto snou skusenosti?kolko stoji na 3 mesiace?

malicka155

..pouzivam tuto antikoncepciu uz 2r aa mozem ti ju len odporucat-urcite od nej nepriberies a co sa tyka akne,tiez by sa malo vytratit..