pomaha antikoncepcia LAURINA proti akne???

jaja

ahojky, mam brat chloe, este som nezacala, chcem sa spytat, ci vam predtym nez vam to lekarka predpisala zobrala krv, alebo nie.Lebo mi je cudne, ze sa ma na nic nepytala. Tiez dufam, ze vedlajsie ucinky nebudu, lebo z priberania a zvacsovania prs mam hrozu,ale to asi kazdy. Este ak to beriete niekto, tak sa chcem spytat, na zaciatku cyklu , ked beriem prvu tabletku, tak ju zoberiem podla toho, aky je den, to znam., ze ak to bude napr. stvrtok, prvu tabletku si zoberiem stvrtocnu? a tie predtym doberiem, ked budem na konci? ak mi niekto viete odpovedat na tieto otazky, tak budem naozaj straaasne vdacna, vdaka

blondi

ja beriem chloe asi 6. den a zaroven pouzivam zineryt. plet sa mi vyrazne zlepsili. A kebyze mi z tej chloe narastu este aj prsia ako spominala livka, ze jej kamoske o cislo a pol, tak by som uz uplne skakala od radosti.

livka

ahojte...bojim sa Chloe,neviem či si ju mam vybrať z lekarne...nechcem pribrať lebo len tak tak si držim svoju postavu...napište ake mate s nou skusennosti čo sa priberania týka, lebo kamoška z nej pribrala 7 kil a prsia sa jej zvačšili o čislo a pol...dik

weronnika

no ja beriem Chloe zatial mesiac,akurad som dobrala blister. Spinenie uz prestava a zatial nebadam nejake neziaduce ucinky. Dufam, ze pri dlhsom uzivani budu aj nejake ucinky napr na plet viditelnejsie :)

lilla

ahojtee:) pridaavam sa k spokojnym (bez zmeny vaahy, zlepsenie stavu pleti...) uzivatelkam diane-35, brala som ich cca 2roky;) po roku pauzy mi dr. akuraat dnes predpiisala chloe - potesili ste ma svojimi pozitivnymi ohlasmi;)zdraviim:)

weronnika

chcem sa spytat, ze ako dlho ste pri Chloe spinili. lebo u mna je to uz druhy tyzden a dost ma to zacina otravovat a neviem, co s tym robit...

weronnika

tiez mi doktor predpisal chloe.. ako novinku... zatial ju uzivam 8 dni.. a da sa.. akoze jasne, ze spinenie je, ale to pri kazdej.. predtym som mala kruzok nuvaring, ale ten ma pre mna asi malo hormonov 15 mikrogramov, tak mi po prve neudrzal cyklus, som krvala v kuse dva tyzdne (a nebolo to spinenie, ale normalne krvacanie) a po druhe sa mi teda zacali tvorit modriny, asi pre to, ze som stracala vela krvi. CHloe ma dvakrat tolko (35 mikrogramov) takze zrejme mi bude vyhovovat, uvidime.. :)

trixi

chloe, tiez mi to doktorka predpisala ako novu alternativu diane 35, diane som brala skoro dva roky a nevedela som si ju vynachvalit aj ked mi vela "uzivateliek" tvrdilo ze je to "svinstvo", lekarka ma vsak uistovala, ze je to HAK ako kazda ina. Teraz to iste citam o chloe, ale ja vyhrady o5 nemam, a vedlajsie ucinky, zatial nie, pochvalujem si.

zoyita

ahoj, ja len k dotazu ohladom Chloe - je to diane 35, akurat od zentivy, ktora kupila licenciu, diane som brala 4 roky a bola uzasna, po polroku s belarou sa k nej chystam vratit, teda ku Chloe, diane momentalne vraj na trhu nie je.