Chut pri lizani-sex

horrible70

Nuž môj drahý, je viacero dôvodov. Za prvé vaginálna infekcia. Potom môže za výsledok, aj akým smerom si utiera zadok po stolici. Aj s takými ženami som sa poznal, že si stolicu pretiahla papierom cez vagínu a to potom ozaj orál nechutí. Ďalšia vec môže byť, že tebe to jednoducho ešte nechutí a ak preferuješ mäso bez miernej kyslosti a jemného zápachu, tak jej olizuj radšej umytú ruku.

Motuz

Mne moja partnerka velmi chuti, aj da jej to paci... ale mam predsudky pred menstrucnym vytokom, ktory mi teda nevonia. Celkovo mam k sexu pocas menstruacie respekt. Minule mi povedala ze sa da mat oralny sex aj pocas menstruacie, bez toho aby som dosiel do kontaktu s krvou ... Velmi tomu neverim. Mate s tym niekto skusenost?

bibina22

myslim ze chut je taka sladko slano kysla:P a on mi to robí rád a povedal ze najlepsie ked je to tam krasne precistene - cize ako spominal predosly mo menstruácii, inak ja mu to tiez robim rada no neprehltam a on to po mne nechce ,,uz,, chcel niekedy ale odkedy ,,ochutnal,, sam tak sa toho strani a chape aj mna:P:DDD

asi tak

mno my sme sa o tej chuti s priatelom rozpravali...lebo mne sa zda ze jemu to strasne chuti....az mi niekedy pride ze je na tom zavisly ked sa milujeme a mazname....povedal mi ze mal vela dievcat a ze kazdy chuti inac....a ze nicim sa to neda ovplyvnit..a ze preto tak po mne bazi lebo moje ma taku sladkastu chut....tak je to zrejme individualne...