dovolenka a menzes

Príspevok v téme: dovolenka a menzes
smutna:(

Dobry den, potrebovala by som poradit.. v auguste sa chystam na dovolenku, ktoru mam uz zaplatenu a zistila som, ze prave v tom termine budem mat menzes. viem, ze sa predavaju aj tabletky na posunutie, no kamoska ich skusala a hovorila, ze ked ich uzila, tak pocas celej dovolenky bola omracena, neustale ju bolela hlava a necitila sa dobre, navyse, hned na nasledujuci mesiac, ked dostala, vravela, ze mala tak nesmierne silnu a bolestivu, ze uz by tie tabletky v zivote nezobrala.. co mam robit?????ta dovolenka sa uz zrusit neda.. prosiiiim poradte!!! velmi pekne dakujem

Angel055

Ahojte
Ideme na dovolenku a presne v prvy den mam dostat ms. Netušim čo spravit nikdy to nie je presné ale nechcem byt na dovolenke a lezat na lehatku ked mam pred sebou more na ktore som sa tesila cely rok. Pocula som ze sa to da oddialit pitim a jedenim citronu.. chcela som to vyskusat kludne by som ho jedla aj cely mesiac pokial by sa to dalo o tych 5 dni posunut. Lenze Posledne dva mesiace mi ms prisli o 2 dni skor. Tak neviem co robir - nechat to tak a dufat ze pridu o dva dni skor(ako posledne 2 mesiace) a tie dalsie dva dni na dovolenke nejako prezijem (nemam to moc silne ako kedy) alebo pit ten citron a riskovat ze sa dostavia v strede dovolenky? Zsvraj pomaha oddialit aj stres a ten pred dovolenkou mam. Tsk ja neviem :( ziadna ina metoda pre mna nie je tampony som nemala nikdy a bojim sa ich

RNG

takyto cisty yam prasok v kapsuliach som dovazal z roznych maloobchodnych znaciek megavyrobcu NBTY:
www.doctorstrust.com
Neuvadzaju presny obsah diosgeninu, lebo je to vyrobok len suseny, neextrahovany prirodny.

Tu mas este lepsi, lebo je standardizovany na 10% diosgeninu, vyrobene luhovanim vodou a alkoholom:
-odkaz odstránený-

žanett

RNG, googlila som cez google.sk, nepodarilo sa.. a po anglicky na tom nie som tak dobre, aby som porozumela vsetkym tym clankom..

adka8712

chcela by so sa spytat.. aa41rokov a enzes eska 14 dni...bola so si pichnut agolutin a dnes je 9den..a nic....co robit????? kolko dni trva ucinok agolutinu??? dnes a pobolieva v podbrusku....dakuje....

RNG

tazka menstuacia sa da ulahcit pouzitim prirodnych potravinovych doplnkov ako Yam pripadne damiana, black cohosh, popalkovy/borakovy olej a Dong Quai

figurka

ja som na dovolenke tiez dostala menstruaciu akurat ked sme isli skoro rano na bus na piramidy...bus 8 hodin cesty plus kade tade zastavky, hnusne hajzle... 50 stupnove teploty...moj prvy den menstuacie je hrozny mavam krce silne bolesti...no prezila som to ine mi nezostavalo...ja niesom zastanca toho oddialovat ci vyvolavat umelo tym sa narusi cely chod... ono to sa prezit da... tempony su... :) kupat sa da s nimi...ine dni boli v pohode ...

RNG

spravne jaja, s prirodzenymi procesmi sa nerado zahravat a porusovat ich. To sa nakoniec vzdy vypomsti
Na sterilizaciu nosim zo sebou vzdy sprau flasicku koloidnej striebornej vody a druhu s roztokom GSE.
Obe vytlcu ucinne vsetky mozne mikrobialne nakazy. Po nastriekani ruk treba pockat5- 10 minut na sterilizaciu(ucinok nie je okamzity).
Ja si nastriekam aj sedadlo a operadlo pred sebou v lietadle pre istotu, lebo ked clovek zaspi pri dlhej ceste, ktovie coho sa v spanku dotkne a potom sa dotkne nosa alebo oci a uz to ma, infekciu, ktora na tych povrchoch moze byt.