ako to ukoncit?

Príspevok v téme: ako to ukoncit?
_velmi zufala

prosim vas pomozte,co mam robit,ked som dostala menstruaciu teraz pred troma dnami,a pondelok uz zacina skola?mam pripravene ze si obleciem minisuknu ale ked budem mat menstruaciu tak to bude tahsie.co mam robit aby mi to skoncilo?prosiiiiim poradte..aaa tampon si davat na pondelok nechcem,lebo som ich este nikdy nepouzila..a taky trapas kebyze si ho dam zle.a krv na sukni..nic moc prijemne.prosim poradte mi dakujem

sara

-velmi zufala...zapojim sa do tej vašej zaujímavej debaty s bambulo7...vieš čo moja, myslím si, že bambulo7 má svätú pravdu, mám toľko rokov koľko ona a keď budeš mať aj ty toľko, tak potom na to prídeš, za to, že si zdravá poďakuj Pánu Bohu...vieš si uvedomiť,koľko žien nemá menštruáciu...asi nie,lebo teba zaujíma jedna sukňa...prepáč,ale podľa mňa, nie si veľmi zúfala ale veľmi hlúpučká...

jaja

to chapem,ze si sa tesila,ze si das novu suknicku,ale ed ked to nevyslo,tak nevyslo jednoducho,aby si bola z toho taka zufala to nechapem.ved ked by si bola aj inak oblecena,pekne,tak ludia by sa s tebou urcite normalne bavili,neviem kde je napisane,ze musis mat prave minisuknu=D

bambulo7

a to je ako vsetko?? to nemyslis vazne??? tvoja mamina o tom vie??? fuuuuuuuu kuraaatko neblaaazni ved zamrznes!!!! rozhodne si ber so sebou nejaku bundu a jednoznacne balerinky a prosiiim da daj si aspon silonky;-)tazko radit co s vlasmi lebo neviem ako vyzeras a co sa ti hodi ale co tak celenku do vlasov??? vyzera to pekne a je to take dievcensky nevinnucke ;-)))

_velmi zufala

kratku suknu,ruzovo cierne tricko okolo krku..len este neviem co z vlasamy..neporadis??:)cierny nahrdelnik..naaramok..a nausnice velke kruhy..ana nohy bud ruzove zabky na opetku,alebo cierne baleriny..a z vlasamy mam dilemu uz od zaciatku augusta.daj nejaky navrh..neviem ci si ich mam vyzehlit..ci nechat take..vlnite..aky uces..toto si budem precvicovat zajtra cely den..

kitti

V 15 som ani ja nemala problemi zo zdravim.Mohla som nosit,co som chcela.A teraz? Musim si davat velki pozor co si obleciem,ziadne kratke sukne a kratke tricka,len ked je fakt teplo.To kvoli oblickam a zapalu mocovych ciest.Ani ja som neverila mame a som dopadla takto.Len to ani ty neprehanaj. Mne to je jedno,je to tvoje zdravie....

_velmi zufala

nuz suknicku si teda budem musiet dat..ani som nepomyslela nato,aby som na seba dala nieco ine...v ziadnom pripade tam nemozem ist v kostymceku tak kazdy ma bude obchadzat..budem vyzerat jak hana z valala...a v dnesnej dobe sa kazdy pozera najprv nato ako si vymodena..to je prva vec,az potom nadviazuju kontakty...