bije ma:(

Femimistka

čim najskôr sa snim rozid kym to nebude ešte horšie.Takyto hajzli su primitivny a zbabelci!Zbabelci su preto lebo biju slapšiu bytosť ženu ako muž.Neviem či by si trufol na chlapa.V tom su zbabeli,lebo sa nebiju chlapmi,ale slabšimi ženami.

ziena

Prepacte, ja...bola som v spitali. Pokusila som sa o samovrazdu, nevladzem takto dalej zit. On sa ma este opytal, ze preco som to urobila...imbecil. Musim sa s nim rozist, len sa bojim ze to potom bude este horsie..zacinam byt strasne zufala...rozmyslam ze to spravim znovu..boze..

cantabriko

ja som v takom prostredi zila do 16. rokov, mama sa rozhybala az ked som v sebeobrane bodla vlastneho otca tak, ze ma nasledky doteraz. toto chces?

skaaareeeda

mne raz jedna dobra dusa povedala: ak si najdes chlapa a je k tebe az prehnane dobry, tak po svadbe uz bude len dobry. ak je dobry ked ho stretnes, po svadbe az taky dobry nebude. ak sa k tebe zle sprava uz pred manzelstvom, tak si vies predstavit, aky bude potom.....ruky prec od takych hajzlov. ja stale vravim: rany a modriny sa zahoria, ale tie na dusi navzdy ostanu. clovek dokaze odpustit, ale nikdy nezabudne. nenechaj sa poznacit takym hajzlom, taki chlapi si zasluzia len jedine, aby ostali do konca zivota sami a ked zgegnu, nech im nema ani kto na pohrebe plakat. zi a nechaj zit, co chces aby tebe druhi nerobili, nerob ani ty im. oko za oko, zub za zub. zasluzi si ten tvoj mily poriadnu nakladacku.

jajájaj

Ak to urobí raz,zistila si,že agresivitu má v sebe čo sa zase skoro objvaví a prejaví. Jednoznačne ho nechaj tak a hľadaj toho pravého.