bije ma:(

dita

Čudujem sa ti, že sa nedokážeš rázne rozhodnúť a nechať ho. Urob to čo najskôr, kým sa nestane niečo, čo sa nebude dať napraviť. Dokážeš to, veď máš za sebou toľko ľudí, čo na teba myslia a radia ti r o z c h o d a to čo najrýchlejšie.

broňa

ziena, ako je to s tebou????
Ozvi sa,aby sme vedeli,ako si pokročila, čo sa poriešilo?!
Pustila si ho k vode??Dúfam,že ANO!
Určite po takej skúsenosti bude z teba lepšia,citlivejšia žena a preto si nájdeš Super partnera.
Pre jedno kvítí (bodliaka) slunce nesvítí!!!
!!!!Napíš, Ozvi sa!!!!

S

Skus poziadat o pomoc psychologa,ked si nevies sama poradit,alebo ho udaj,ze Ta napada,len nieco rob. Alkohol a agresivita je posledne,co potrebujes k svojmu zivotu.Prekonaj svoj strach,zvladnes to.Budes si za to vazit viac sama seba, lebo teraz to asi tak nie je.Mozno su to silne slova,ale viem si to len predstavit... Drzim Ti velmi palce

Lenca

na čo čakáš? kým na teba vytasí nožík a podreže ťa? Viem si predstaviť, že ste spolu mozno vela zazili a ze ho mas este rada, ale ak si chces nadobro pokazit buducnost, tak v tom pokracuj. Potom sa ale nestazuj, je to len tvoje rozhodnutie. dufam, ze nie si zaňho vydata

kacicka

ako mozes byt s niekym kto ta bije? co bude z neho neskor?cim skor ho nechaj a najdi si normalneho chalana.cim dlhsie to s nim budes tahat tym to bude tazsie.

Maya_2

viem si predstaviť aké je to ťažké. Prosím ťa, nechaj ho. Zapamätaj si lepšie to už nikdy nebude - nikdy. Nájdi si chlapa, ktorý si ťa zaslúži!!! Kým je čas.

skaaareeeda

nerob hluposti dievca. vaz si to co mas. preco by koly tomu, ze on je chumaj mal skoncit nejaky nevinny zivot. kopni ho tam kde to najviac boli...... nic ine si nezasluzi. jedneho dna, ked sa mu kazdy vykasle na hlavu koly tomu, ze uvidia aky je kreten si to on sam hodi..... a bude pokoj. teba takato skusenost len moze posilnit a v buducnosti si budes vediet chlapa okukat a ked v nom uvidis co i len malinku podobu s nim, tak len ber hlavu na plecia. niekde, mozno si to ani neuvedomujes aj na teba caka nejaky spravny chlap a ty si ho po tychto skusenostiach zasluzis. len otvor oci a hladaj

evik

Prosim ta, to si vobec nevazis sama seba? Otrokarstvo uz vyhynulo...Ja som pred svatbou povedala mojmu milemu, ze ak sa ma raz dotkne, odlozim mu do chrbta noz...Okamzite utekaj, kym nebude neskoro! Na co este cakas?!?