Prsia

Príspevok v téme: Prsia
mica

Som zúfalá... nie úplne, ale ak sa po 18 rokoch nedozviem niečo rozumnejšie ako dookola:ony ti narastú, neboj, naozaj neviem. Netvrdím, že prsia sú to najdôležitejšie na svete a vymenila by som ich za moje zdravie. Ale nedokážem pochopiť, prečo práve zo mňa si príroda vystrelila a nadelila mi také miniatúrne prsíčka. Nemusím mať hneď ideálne trojky, ale keby som aspoň mala normálne malé jednotky... Skúšala som už aj tabletky Maxibust, Prsia Extra a teraz beriem Decolen, no už si nerobím žiadne nádeje:-( Spolužiačka mi vravela, že existuje antikoncepcia, ktorá je priamo určená na prsia, nemáte s ňou skúsenosti? Neviete mi nejak poradiť alebo aspoň vysvetliť, prečo sa rozhodlo moje telo štrajkovať?

silvinka

ahoj, ja mam 22 a problem zohnat podprdu na tie moje bobule, lebo na malych cislach mala kostica a tie, kde mi sedi kostica, chyba objem do kosika...rozmyslala som nad Decolenom, ale ktosi pisal, ze vraj to neucinkuje, a ze je to len docasne, cize sa prsia asi opat scvrknu? Ty mas aky pocit z toho - rastu?