Prsia

Príspevok v téme: Prsia
mica

Som zúfalá... nie úplne, ale ak sa po 18 rokoch nedozviem niečo rozumnejšie ako dookola:ony ti narastú, neboj, naozaj neviem. Netvrdím, že prsia sú to najdôležitejšie na svete a vymenila by som ich za moje zdravie. Ale nedokážem pochopiť, prečo práve zo mňa si príroda vystrelila a nadelila mi také miniatúrne prsíčka. Nemusím mať hneď ideálne trojky, ale keby som aspoň mala normálne malé jednotky... Skúšala som už aj tabletky Maxibust, Prsia Extra a teraz beriem Decolen, no už si nerobím žiadne nádeje:-( Spolužiačka mi vravela, že existuje antikoncepcia, ktorá je priamo určená na prsia, nemáte s ňou skúsenosti? Neviete mi nejak poradiť alebo aspoň vysvetliť, prečo sa rozhodlo moje telo štrajkovať?

rajacka

no ja mam 19 a male prsia s velkym zadkom....cista Jennifer,haha....kolko krat som pozerala na maxibust a chcela som si ho kupit....takze vravite ze nepomaha?na plastiku nechcem ist a neviem co mam robit,aj ked to naozaj nieje najdolezitejsia vec,predsa prsia su zenske a ja nechcem byt muzatka s lentilkami pod kobercom....a este sa vravi ze s antokoncepciu pridu tak ako mozno prsia tak urcite zvysenie celkovej vahy..je to pravda?

kuki

tak ja som asi presny opak. mne sa zda, ze
v osemnastke som mala vacsie ako teraz. zda sa mi, ze ked trochu schudnem, tak mi prsia schudnu a ked priberem, priberem vsade, len nie na prsiach...

kulia

Kľud baby, vývin prs je u každého individuálny...netreba sa vopred obávať a hneď sa dopovať liekmi a antikoncepciou, ja som do svojej 20 tiež nebola spokojná so svojimi prsiami myslela som si že som už odsúdená na malé prsia, a nosila som len podprdy s výstuhami. Ale po 20tke akoby mávol čarovným prútikom a moje prsia začali extrémne rásť žiadne lieky som nemusela a nikdy nebrala som ani antikoncepciu. Teraz mám 23 a 2 a polky, a mám stále pocit že mi rastú som s nimi veľmi spokojná a už v to ani nedúfala, stále som myslela že budem mať malé a závidela som iným ženám, takže žiadne obavy prsia sa pekne vyvíjajú aj po 20tke.

aduskaa

JA mam 16 rokow zaxvilku 17 a ked vidim 13 rocne baby tak ze hmmm ... A pochybujem ze mi este nieco naraste aj ked vto tajne dufam. Rozmyslam nad tabletkami alebo skor antikoncepciou nato..neviete mi niekto poradit co pomaha ?

luga

ja som mala tiež male prsia ale hned jak som otehotnela tak sa mi mozno aj 2X zvecsili. teraz som v 20. tyzdni....takže to je asi moja rada... otehotni

majka sen

ja mam 18 rokov a tiez male prsia. je to strasne. aj ked mam troska pocit, ze mi za posledny polrok trosilinka narastli. mozno to bude tym, ze som menzes dostala ako 15 rocna. citala som niekde, ze prsia by sa mali vyvijat takych 6-7 rokov. takze uvidime.

monica

Ahojte!Ja mam 22 a tiez som neni spokojna s velkostou mojich prs, ale za posledneho pol roka som pribrala 5 kg a nieco z toho sa mi uslo aj do prs, sice je to len nejakych 5 cm, ale aspon nieco. Zacala som brat aj inu antikoncepciu(Loges), tak mozno sa pricinila aj ta. Deconen a podobne produkty su podla mna hlupost, lebo okrem toho, ze niektorym trosku podrastu prsia a vacsinou je to len docasne, tak narusia menstruacny cyklus a celkovo aj organizmus.

majacaja

Ten Decolen berie aj moja švagriná, lenže z iných príčin - jej stratili po pôrode pevnosť. Ona je s Decolenom spokojná, že cíti, že už sú pevnejšie a má aj pekné nechty, ktoré nikdy nemala. A ja? Tiež pekné nechty a čo sa týka pŕs zatiaľ vidím len taký malinký rozdiel - tiež sú pevnejšie (aj keď to zrovna nepotrebujem) a myslím, že aj trošinku väčšie (klop, klop, klop) :-) No zatiaľ ich beriem ani nie mesiac, takže tak... budem pokračovať a ak budú väčšie výsledky dám vedieť:-)

kenet

prsia ako prsia, niekto ma zas velke kozy ale ziadny rozum...to tiez nieje vyhra...a navod na rast prs ma predsa erik z vyvolenych 2, alebo sa mylim?