Naplaste EVRA

Príspevok v téme: Naplaste EVRA
ixinka

Ahojte chcela by som zacat uzivat antikoncepciu Evra - naplaste.Uz som si ju kupila na lekarsky predpis no chcem sa opytat ci ju mozem zacat uzivat po menstruacii priblizne 14 dni.Myslim prvu naplast.Pohlavny styk som nemala,nemam ziadne problemy.No chcela by som ju uzivat cim skor.Prosim poradte ci si ju mozem nalepit aj teraz alebo musim cakat na menstruaciu.Dakujem

Surselly

Dobry vecer,
prosim Vas, ma niekto skusenosti s oddialenim menstruacie HA naplaste Evra? Aky je postup? Na aky dlhy cas si ju mozem oddialit a ci sa da zmenit aj jej dlzka trvania pripadne, aby mi chodila v ine datumy.
Dakujem. 

kristina 123

zaujimave,ja sa niako ohromne nepotim,a vzdy po case sa mi uplne odlepila pri sprchovani..ked mi vyschla pokozka,tak ale zase drzala do dalsieho dna kym som sa osprchovala..to som az za taky problem nepovazovala,ale to,ze vzdy v prvy den po nasadeni novej naplaste som zvracala a bolo mi velmi zle..a to nie len prvy mesiac,ale kazdykrat..ale aj z vaginalneho kruzku som vracala..az odkedy mam chloe,tak je to v poriadku.ale kazdej sadne nieco ine..

Lila1403

Ahojte...Máte tu niektorá skúsenosti so zmenou výmenneho dna naplasti?...Zacinam,dnes,v pondelok...a potrebovala by som to posunut napriklad az na stredu-stvrtok..Mozem to v pohode urobit?V pribalovom letaciku nic o tom nie je a gynekologicka mi nezdviha telefon....Dakujem Vám za opdovede ;)

vevik123

ahojte ja beriem naplast Evru uz 2tyzden a som velmi spokojna aj mne sa tvori okolo naplasti lep ale neni to az take hrozne po osprchovani sa my olupe a je to zas pohode NEODLEPUJE SA MY NAPLAST! (odlepovat sa moze naplast ked sa aj zena viac poti ) a co sa tyka ako posobi na moje zdravie den po nalepeni som z nej vracala 1krat ale uz to je dobre je to najcastejsi vedlajsi ucinok moje telo si musi zvyknut na Evru teraz my je super a bola som upozornena od mojej doktorky ze prvi mesiac musim byt opatrna co sa tyka pohlavneho styku ...dufam ze som niekomu poradila

zuzik285

Ahojte,
mám otázku na skúsene dievčatá užívajúce Evru. Asi pred mesiacom som vysadila Evru a ešte som nedostala menštruáciu. A pohlavný styk od poslednej menštruácie som nemala. Treba s tým ísť lekárovi alebo nejaká iná rada?

timč

užívala som ju iba mesiac a musela som ju vysadiť , pretože ma boliavala hlava aj žaludok velmi. teraz som ju vYSADILA A dostala som intermenštruacne krvácanie :( dúfam že sa mi to napraví :( mal ešte niekto z vás takéto problémy? dalo sa to doporiadku? píšte na mail : MURDERDOLLS1@azet.sk díky

karkulkaa

allien: môžeš si hneď nalepiť ďalšiu ak chceš menštruáciu o jeden týždeň neskôr ako by si ju mala mať

funny: podľa mňa si už nelep ďalšiu keď s tým chceš skončiť...dá sa poveď,že jeden týždeň hore dole,to je asi jedno....už to nechaj tak,nech sa organizmus spamätá a nabehneš potom normálne na 28 dňový cyklus....je asi zbytočne lepiť ďalšiu

majlina8: prvé 2 týždne sa mi tiež tvorilo akné, ale zase postupne sa mi tvár vďaka tým náplasťam trochu zlepšila...takže našťastie....