Naplaste EVRA

Príspevok v téme: Naplaste EVRA
ixinka

Ahojte chcela by som zacat uzivat antikoncepciu Evra - naplaste.Uz som si ju kupila na lekarsky predpis no chcem sa opytat ci ju mozem zacat uzivat po menstruacii priblizne 14 dni.Myslim prvu naplast.Pohlavny styk som nemala,nemam ziadne problemy.No chcela by som ju uzivat cim skor.Prosim poradte ci si ju mozem nalepit aj teraz alebo musim cakat na menstruaciu.Dakujem

majlina8

Chcem sa spýtať mali ste niektorá skúsenosti také, že po začatí užívania náplstí sa vám začalo robiť akné?? Doteraz som nikdy nemala akné a už vôbec nie cez leto a nalepila som si prvú náplasť a začali sa mi robiť vyrážky na tvári a ide ma z toho hodiť o zem. vrrr.... normálne uvažujem že s tým seknem po nalepení 3 náplaste a prejdem na tabletky, ak sa mi vyrážky budú tvoriť naďalej. dik

funny24

ahoj ja uz beriem evru skoro 3 roky a uz ju chcem vysadit..mam posledne balenie na mesiac a tak som si nalepila prvy tyzden,potom druhy tyzden ale odlepila sa mi pripadkom a tak som nelepila 3,ze ju nalepim az buduci tyzden ale asi som zrobila hlupost lebo dneska som dostala tyzden menstruaciu skor a mam take haprovanie raz krvavim raz na druhy den zase nie.....mal niekto s tym skusenosti?mozte mi poradit ci to je tento dovod a co robit ci nalepist tu poslednu hned teraz alebo az v stredu kedy ju mam spravne lepit alebo uz VOBEC NIE lebo aj tak po vybrani tejto poslednej KONCIM S UZIVANIM EVRY strasne sa mi pritylo a uz ma to nebavi a tiez je to skodlive....dakujem za pomoc a odpovede vopred FANY

lucik134

ahojte...ja by som potrebovala jednu naplasť lebo som truba a som si pomylila den a nalepila si naplasť no mala som si ju nalepiť o den neskôr ..odlepila som ju hned noo na druhy den už nelepila a zasa nechcem cele nove balenie kupovať..pls ak niekto ma 1-2 na predaj..hmm

lauruš:)

ja stále používam náplasti Evra som snimi veľmi sppokojná mne sa vôbec neodlepujú ani vo vode ani nikde su proste super tabletky by som nechcela Evra je oveľa lepšia:))ale je mi jasné že je to individuálne ja som spokojná

veronika

Chcela by som sa opytat, nevie mi niekto poradit ako mam postupovat ked prechadzam z tabletiek na Evru. Mam si nalepit prvu po 7 dnovej pauze alebo v prvy den menzesu.

allien

chcem sa opytat,ci sa dá oddialiť menštruácia tým,že vynechám týžden bez náplasti a nalepím si hneď novú. dakujeem

taki

Dobrý deň,
chcela by som sa súrne spýtať, môžem prejsť z Evri na hormonálne antikonc. tabletky. Napr. ak sa dnes odlepila Evra a už nemám ďalší kus, môžem si dať od večera tabletku a pokračovať tak? Ďakujem za promptnú odpoved