moj koniec

Príspevok v téme: moj koniec
lencok1

Uz nevladzem, preto sa so vsetkymi lucim...uz nechcem byt na tomto svete a trpiet, uz som toho porobila akurat dost a znicila som aj svoje telo, nehovoriac o svojej dusi, tazko sa zije so psychickou chorobou, nicim svoju rodinu, praitela, nikto ma nechape, vsetko stracam...keby sa mi skor pomohlo nemuselo to takto dopadnut, uz sa mi to nechce tahat...uz mi vazne stacilo, co som mohla to som pokaslala...taky clovek si nezasluzi druhu sancu, teda tisicu v mojom pripade...ja sa zo svojich problemov neviem vymotat...uz je neskoro na zachranu mojej duse, ta je uplne na dne

katty19

lenčok nechaj ho, on je len trocha iný a preto nepochopený to je celé, on neútočí, lebo chce, útočí preto, lebo sa mu inak nedá

:)

drž sa radšej nazvu svojej temy:)ako nemôzem vedieť, čo je život, ked sa podla teba so mnou nemaznal?:) najskôr si prečitaj, ake somariny pišeš a daj si tabletku.

lencok1

jediny chory si tu ty, lenze ty mas chore srdce a neveis co je to zivot, asi sa s tebou prilis nemaznal, ked si nan taky nasraty alebo to robis len tak pre zabavu to je jedno...na mna si pis co len chces, sa tu vysanti, je mi to jedno...taky pokrytec a zly clovek ako ty nestoji za vsimnutie, toto je posledna veta odo mna pre teba, adios ty cvokos:)

:))

tak si daj tu "uzasnu" temu patentovat a chod si radsej uzit s tym tvojim novym objavom..aj tak ta chce len na jedno a tomu tvojmu choremu mozgu to moc neprospeje

lencok1

"mily" :)toto je moja tema, a laskavo sem nepis bludy, pisem ti to len jediny krat, daj pokoj a jedno ma pri srdci hreje, ze viem ze to co prajes inym to sa ti vrati...nezelam ti nic zle, ale byva to tak, papa:)

alexxxxxx

ak ho poznas kratko,tak ho radsej este spoznavaj
mozno to nemysli zle,ale opatrnosti nikdy nieje dost
ja ako nestranna to vidim takto
kuk :)

lencok1

om jednoducho vo mne vidi nieco nadherne, stale mi to pise, ale sakra ved sme sa este nevideli, videl len moje fotky, ako mi to moze pisat...mne pripada ako zalubeny, ja to nechapem...aj teraz mi pisal, aj mi volava, ja sa to bojim ale zdvihnut...tak ja som z toho jelen

lencok1

inak poradte mi, jeden pekny zivotaschopny chalan, velmi mily,dobre zabezpeceny(co nie je podstatne) pisem si s nim uz pol roka ma vola von...povedala som mu o mne vsetko, o jazve, o liekoch...tj antidepresivach, no veite videl mi fotky na pokeci a velmi velmi sa mu lubim a on mi chce pomoct...pise mi den co den, vola ma von...a ja nechcem aj kvoli tomu ze teraz mam dodrbanu tvar od bradaviciek co som chytila daku infekciu, aj o tom vie:), ale on stale pise ze ho to nezaujima, ze on mi chce pomoct a chce aby som bola stastna...ja to nechapem preco mi chce niekto takto pomoct, co mam za tym hladat...som z toho dost zmatena:(, ci ist alebo neist, o co mu ide