FN Nitra

Príspevok v téme: FN Nitra
akunst

Som zdravotníčka a bola som veľmi sklamaná z prístupu lekárov a sestier v menovanej nemocnici. Keď som sa po operácii ešte na piaty aj šiesty deň sťažovala na bolesť, tak jediné, čo som od personálu počula, bolo oznámenie, že čo chcem, veď som rezaná (ak by som to náhodou nezistila). Že som sedem nocí nespala, to nikoho nezaujímalo. Na siedmy deň mi vybrali svorky a odporučili domov. V ten istý deň sa mi rana otvorila asi na 7 cm a vytieklo približne 300ml hnisu, pričom ložisko nebolo v rane, ako mi tvrdili v nasledujúci deň v tejto nemocnici, ale v bruchu. Nechcem si predstaviť, aké to mohlo mať následky. Do menovanej nemocnice som už pravdaže nešla, ale navštívila som iného lekára, ktorý sám bol z postupu svojich kolegov zhrozený. Neviem si predstaviť, ako by dopadol človek, ktorý svojmu ošetrujúcemu lekárovi bezvýhradne dôveruje. Ešte donedávna som k takým patrila aj ja........Som znechutená a sklamaná, že mám takých kolegov......

janka

Soraja, ja som ležala na chirurgii, a bola som na tom presne ako ty, aj ma obslúžili. :)ale to asi záleží od oddelenia a od toho, aký deň má práve personál, či dobrý alebo zlý.

Soraja

a na akom oddeleni si lezala? ja som bola na ortopedii a tam bolo super, personal bol ok, aj lekari boli skveli. A dokonca som ani nevedela, ze ma operovali, nic ma nebolelo.. A jest mi nosili az do postele (aj ked som nebola nevladna), ale na inych oddeleniach aj ked som chodila na vysetrenia som sa stretla s otrasnym pristupom..... Je to strasne,a le co uz clovek narobi

janka

Ja som tiež ležala v nitrianskej nemocnici po operácii a nemožem sa sťažovať. Všetci boli veľmi milí, aj sestričky ochotné, keď som aj zazvonila, že niečo potrebujem, tak ma neposlali do kelu, ale mi pomohli, takže ja ozaj nemožem povedať nič zlé. Ja to síce beriem z tej laickej stránky, ale ja som mala dobrú skúsenosť.