FN Nitra

Príspevok v téme: FN Nitra
akunst

Som zdravotníčka a bola som veľmi sklamaná z prístupu lekárov a sestier v menovanej nemocnici. Keď som sa po operácii ešte na piaty aj šiesty deň sťažovala na bolesť, tak jediné, čo som od personálu počula, bolo oznámenie, že čo chcem, veď som rezaná (ak by som to náhodou nezistila). Že som sedem nocí nespala, to nikoho nezaujímalo. Na siedmy deň mi vybrali svorky a odporučili domov. V ten istý deň sa mi rana otvorila asi na 7 cm a vytieklo približne 300ml hnisu, pričom ložisko nebolo v rane, ako mi tvrdili v nasledujúci deň v tejto nemocnici, ale v bruchu. Nechcem si predstaviť, aké to mohlo mať následky. Do menovanej nemocnice som už pravdaže nešla, ale navštívila som iného lekára, ktorý sám bol z postupu svojich kolegov zhrozený. Neviem si predstaviť, ako by dopadol človek, ktorý svojmu ošetrujúcemu lekárovi bezvýhradne dôveruje. Ešte donedávna som k takým patrila aj ja........Som znechutená a sklamaná, že mám takých kolegov......

Evana

Súhlasím s tým, že do Nitrianskej nemocnici sa chodí umrieť. Zomrel tam na neurochirurgii aj môj priateľ v 9/2015 po neúspešnej operácii nezhubného nádoru na mozgu. Prišiel po svojich a odišiel v truhle. Primárka na ARO nám vtedy povedala, že tam akurát zomrel aj nejaký mladý chlapec, ktorému brali iba vzorku z nádoru na mozgu a nejaké dievča. No čo, slovenské zdravotníctvo. Na Slovensku nepotrebujeme ani teroristov, nitrianska neurochirurgia to zvládne aj bez nich. Už je to pol roka čo tam zomrel, no stále sa neviem zmieriť s tým, že prídete do nemocnice aby vám pomohli a oni vás sprosto nechajú zomrieť. Hanba!

Marcela23

Moja 50 rocna mamina lezala v nitr na chirurgie cievnej operovaly jej bajpas na nohe.po prepusteny z nemocnice po troch tyzdnoch musela ist znova naspät lebo sa jej otovrila rana po operacie a vytekal jej hnys po nastupeni na 5piaty den sme sly z ocinom zanu dosly sme tam všetko bolo ok došla sestrička pychla mame inzulin dalej sme sa z maminu rozpravaly smialy po takych cca 20mintach po inzuline mamina zrazu odpadla utekala som na chodbu zavolat pomoc nikoho tam nebolo ani doktora ani sestriciek kricala som o pomoc a kopala do nejakych dvery potom sa ih tam nahrnulo asi 6 utekala som za maminu na izbu oni jasne ze jak.keby boly na prechadzke pristupily k mamine a fackaly hu zase cca 5minut potom sa objavil pan doktor g zase jak na prechadzke do ozby za maminu po chvyle sa odtvorily dvere a zbadaly sme ze maminu oživuju nakoniec stravila 3tiždne mamina na are ale tam hnus fuj spine hmusne spravaly sa knam arogantne na mamin stav odpovedaly hnusne smialy sa na nas ked sme plakaly a prosily hu aby sa prebraly jedna znich pristupila k mojmu odcovy plačucemu a ona sa tam nanom smiala a povedala mu ze prečo plače aj tak zdochne ja vtom momente som nevedela čo mam spravit nakoniec mala mamina chrbatik samu preležaninu a aj tak nam zomrela.NNENAGIDIM NITRIANSKU FAKULTNU NEMOCNICU FUJ HNUS ZABILY MY MOJU MAMU.

Xena

ja som bola v decembri 2012 na gynekologickej operácii vo FN v Nitre a bola som spokojná s prístupom personálu, je pravda ,že tam bula jedna sestrička taka menej ochotná ale inak v pohode, aj službukonajúci lekár sa hocikedy stavil a spýtal sa, ako sa cítim, aj môj operatér bol za mnou 2x počas môjho pobytu a to som tam bola celkovo len 6 dní. Toto bolo už moja druhá operácia na tom istom oddelení ale ani 1x v roku 2007 som sa nestažovala na nič.Dokonca teraz sú nové kupelky a záchody a tiež nové postele ,aj ked ako doktor sám povedal ,že ani on by nechcel ležať na nemocničnej posteli, lebo je tvrdá ale da sa to trošku vylepšiť pri vlastnej snahe.

Kacen

ako sa hovori ze do nitrianskej nemocnici len zomret je to aj pravda hambit sa mozu sestricky a doktory a este budu bojovat o vyssie platy no na*rala som im s prepacenim maju ludi vyliecit a nie za tyzden pochovat zdraveho pacienta spravit z chodiaceho leziaceho nechat ho hladovat teraz si stym doma prechadzame zabili nam dedka... a nechceli nas pustit ani nakrmit ho a ked ich mama prosila aby ho nakrmili tak mu to dali na stol a ani za lyzicku mu nedali nechali ho vyhladovat doslova ja by som tie sproste sestricky nechala hladovat nech vedia co to je a pani doktorka ktora sa odvolavala na pana boha mala ist do klastora a nie pracovat do nemocnice INTERNA KLINIKA HUMUS MEDICINY doslova naco idu studovat medicinu ked nemaju zaujem o pacientov za nich teraz prezivame velky smutok za ich nedbanlivost AK NECHCETE ZOMRET VYHYBAJTE SA NITRIANSKEJ NEMOCNICI

titi

... máš pravdu na ARE nemáš príjemné nič.Samé hadice,pípanie strojov,no to uz patri k životu.Ja som mala tam svoju babku.Zomrela.Pokým som tam stihla isť zomrela.Videla som ju medzi strojmi ale už nereagovala.Mna to tam doslova tahalo.Chcela som ju držať za ruku,pokial vnímala,nepodarilo sa.Otec mi zomrel v nemocnici ako 85 ročný.3 mesiace som sa dívala na to že stále je slabší.Rozprávala som mu ako ho nesmierne máme radi aj vnučatá.Mne bolo luto všetkým ktorí tam ležali,veľakrát uz cesty niet späť z tej miestnosti.Ja som sa ukludnila že som mojich videla.Pamätať si pamätám aj pekné zážitky ked ešte boli zdavi.Ovela horšie je to s mamou.Ona išla na kontrolu, nechali ju v nemocnici,večer som bola za nou,a nadránom mi zomrela.Nevidela som ju odchádzať dlho sa mi nechcelo veriť že už je preč.Samé smutné veci.zivot ide dalej.Včera som bola na pohrebe mojho spolužiaka koho som mala v skole veľmi rada.Mal 45 rokov,ostalo mu zle,brali ho do nemocnice minulu stredu a vo štvrtok zomrel. Má 2 deti,7-14 ročné.Vsak život je uz taký.A ARO všade vypadá tak,samé stroje.Mám skusenosti z Komárna a NZ.

zuzic

ja som tiez bola na operaci v nr a nemozem sa stazovat. sestricky sice nic moc ale niektori lekari boli naozaj maximalne ochotny. mam dobru skusenost

vilaamalka

ja som bola operovana 06/2007 vo FN v Nitre na gynekologickom oddeleni, ležala som tam 10 dni ale bola som spokojna aj s doktormi a aj so sestričkami

nely1

kedze v blizkej dobe ma caka operacia v nr na gynekologickom oddeleni, chcela by som sa vas spytat, ake mate skusenosti s lekarmi a sestrickami na tomto oddeleni, aby som vedela, na aky pristup sa mam pripravit... dakujem

....

sasa.bud rada,že si na tom ARE nebola...všetci ludia v bezvedomí,na prístrjoch,samé infuzie,hadičky...nič príjemné,lepšie je zapamätať si niekoho,aký bol za živa ako ked vidíš to bezvladne telo na prístrojoch...mám s tým vlastnu skusenosť,ver mi...ja som pri tom pohlade skolabovala a už som tam viac nemohla ísť

sasa

Bohuzial aj ja mam zlu skusenost z nitrian.nemo.,ked som tam desat dni lezala na infekcnom a vobec som tam nepatrila velmi som tam prechladla a citila som sa tam zdravotne horsie,teraz mi tam svagrina lezala na ARE,ale to arogatne spravanie lekarov,ze ma ani za nou nepustily pozriet im nikdy neodpustim,svagrina zomrela.