FN Nitra

Príspevok v téme: FN Nitra
akunst

Som zdravotníčka a bola som veľmi sklamaná z prístupu lekárov a sestier v menovanej nemocnici. Keď som sa po operácii ešte na piaty aj šiesty deň sťažovala na bolesť, tak jediné, čo som od personálu počula, bolo oznámenie, že čo chcem, veď som rezaná (ak by som to náhodou nezistila). Že som sedem nocí nespala, to nikoho nezaujímalo. Na siedmy deň mi vybrali svorky a odporučili domov. V ten istý deň sa mi rana otvorila asi na 7 cm a vytieklo približne 300ml hnisu, pričom ložisko nebolo v rane, ako mi tvrdili v nasledujúci deň v tejto nemocnici, ale v bruchu. Nechcem si predstaviť, aké to mohlo mať následky. Do menovanej nemocnice som už pravdaže nešla, ale navštívila som iného lekára, ktorý sám bol z postupu svojich kolegov zhrozený. Neviem si predstaviť, ako by dopadol človek, ktorý svojmu ošetrujúcemu lekárovi bezvýhradne dôveruje. Ešte donedávna som k takým patrila aj ja........Som znechutená a sklamaná, že mám takých kolegov......

Paulinocka

Oddelenie novorodencov a deti do 3rokov - čistá katastrofa, ak sa neopýtate nic neviete ani ako to tam funguje, nikto sa nezaujíma ci nieco viete alebo ste prvý raz, ci nieco potrebujete apod. Na vizite nic nepovedia a ked sa opýtate este na vas pozerajú akože co otravujete. A primárka?? Nekomentujem, henta striga, tvári sa ako najčistejšia ľalia, hlavne je ze belila v dokumentácii vtedy... radšej sa tam nedostať...

Vikkky

Ja tiez chvalim chirurgiu v nitre ,zlate sestricky aj lekari ,moj syn tam lezal ,ale to iste nemozem povedat o infekcnom oddeleni no cosi hrozne ,syn mal hnacku musel byt hospitalizovany ,ale nikdy viac domuv som si ho priniesla spinaveho ,zvratky mal zaschnute vo vlasoch ,a cely zadok mal od saschnutej stolice vraj ho za tie tri dni nikto neokupal no hroza doniesla som ho domov na vlastnu zodpovednost a nie som sama co ma hrozu z tohto oddekenia.

Jaja15

Vždy je to o tom na akých lekárov a sestričky natrafíte.....Mama ležala v galantskej nemocnici - starostlivosť na neurológii super a na internom oddelení to bol postach....na to internom by som povyhadzovala skoro všetky sestričky - mama bola ležiaca, prebalovať ju chceli vždy tesne predtým ako sme prišli(takže to nestihli), jedlo je položili vždy na stôl(bola ležiaca), ale najhoršie bolo že jej dali cudzie tabletky...čo sa týka lekárov každý deń to bola iná diagnóza, oproti starostlivosti na neurológii to bol des....a pri tom rovnaká nemocnica

Katka B.

Chcela by som pochváliť personál na chirurgickom odd. ženy, boli všetci veľmi milí, ústretoví, ako sestričky, tak aj lekári. 100% spokojnosť.

Simals

Som naozaj sklamaná z Nitrianskej nemocnice ...absolutne neludský prístup. Na pohotovost som prišla stým že som v 38. Tt z bolesťami a silnými tlakmi v podbrušku a v pošve , poslali ma hneď na pôrodnú sálu tam som na vzdychárni čakala 4 hodiny sestričky sa rehotali vykecávali a ja som tam odpadávala od bolesti okrem toho po vyšetrení som začala silno krvácať sestričky boli nepríjemné a otrávené doktorka arogantná
...neotvarala sm sa tak ma poslali na gynekologiu ležať dnes ma vyšetril doktor na velkej vizite a nepovedal mi skoro nič sťažovala som sa ma silne tlaky a bolesti ale on nato vobec nereagoval vraj bolesti su normalne a v stredu mozem ist domou ..takyto pristup ma vážne štve to ako mám isť v takýchto bolestiach domou a trpiet este 2 tyzdne ?

Simals

Som naozaj sklamaná z Nitrianskej nemocnice ...absolutne neludský prístup. Na pohotovost som prišla stým že som v 38. Tt z bolesťami a silnými tlakmi v podbrušku a v pošve , poslali ma hneď na pôrodnú sálu tam som na vzdychárni čakala 4 hodiny sestričky sa rehotali vykecávali a ja som tam odpadávala od bolesti okrem toho po vyšetrení som začala silno krvácať sestričky boli nepríjemné a otrávené doktorka arogantná
...neotvarala sm sa tak ma poslali na gynekologiu ležať dnes ma vyšetril doktor na velkej vizite a nepovedal mi skoro nič sťažovala som sa ma silne tlaky a bolesti ale on nato vobec nereagoval vraj bolesti su normalne a v stredu mozem ist domou ..takyto pristup ma vážne štve to ako mám isť v takýchto bolestiach domou a trpiet este 2 tyzdne ?

Dodo Hornik

Dnes 26.juna 2016 cca o 14:40 sme na oddeleni gynekologicko-porodnickom oddeleni s manzelkou a svokrou chceli vidiet moju prvorodenu vnucku. Reakcia zdravotnej sestry p. Papayovej nemala v dnesom zdravotnixtve miesto, a tato ZAMESTNANKINA FN Nitra tu nema co robit. Na moju otazku preco vnucku mozem vidiet iba medzi dverami sesterskej izby aj to iba na desat sekund, mi capla odpoved chodte sa stazovat na raditelstvo FN a ukazala mi ktorym smerom to je. Vcera tj v sobotu 25.6.16 sme boli s manzelkou za dcerou a vnuckou, stravili sme tam na chodbe pred sesterskou izbou asi 15 minut, pritom sme tam boli styri rodiny, tz styri novorodicky aj babatkami, boli tam aj romovia vsetko uplne v pohode, a dnes pani Papayova od rana rypala do mojej dcery prvorodicky, namiesto normalneho LUDSKEHO PRISTUPU VYSVETLENIA, a to takto nie, a toto ako!? Podotykam dcera ma 24, ukoncene vzdelanie, nie je nejaka socka, alebo asocialka, preto NECHAPEM POSTOJ pani Papayovej a sluzbu konajucuca lekarka /vyzerala akoby bola promovala s mojou dcerou taka mlada a tiez arogantna, bez stipky ludskosti!/ Nech si skusia pracu v zahranicnom zdravotnickom zariadeni ak sa im na Slovensku nepaci a nedavaju to pocitit pacientom! Po mojom doraznom upozorneni pani Papayovej sa z izby sestier ozval huronsky posmesny smiech hahaha, nasledovalo navstevovanie mojej dcery a dorazna starostlivost o pacienta. PRECO SA TO ALE MUSELO STAT AZ PO MOJOM ZASIAHNUTI? a preco som musel zdravotnickam pohrozit, ze sa nebudem stazovat na riaditelstve FN NR, ale zazitok opisem v masovokomunikacnych mediach a na roznych forach
TAKZE NIE NEMOCNICE, ALE PERSONAL V ZDRAVTNICTVE NA STREDNEJ A VYSSEJ UROVNI, MLADA A STRA GENERACIA JE NA PRICINE STAVU AKY TAM PANUJE.
Pripajam svoje meno pre objektivitu Hornik

Harold

Matku operovali na chirurgii a všetko predbehlo dobre bol som aj za ňou milé sestričky jediné čo jej vadilo bola ukecaná spolubývajúca ale také sa nájdu všade. Ale ak vám vadí FN Nitra tak skúste Nové Zámky potom čo poviete ...

Sasa555

Ja som bola spokojná... a aj za kolegyňu ktorá bola na to fakt veľmi zle, sú to iba zlé fámy. Lekári sú podľa mňa ochotní, ale aj oni sú len ľudia...

Evana

Súhlasím s tým, že do Nitrianskej nemocnici sa chodí umrieť. Zomrel tam na neurochirurgii aj môj priateľ v 9/2015 po neúspešnej operácii nezhubného nádoru na mozgu. Prišiel po svojich a odišiel v truhle. Primárka na ARO nám vtedy povedala, že tam akurát zomrel aj nejaký mladý chlapec, ktorému brali iba vzorku z nádoru na mozgu a nejaké dievča. No čo, slovenské zdravotníctvo. Na Slovensku nepotrebujeme ani teroristov, nitrianska neurochirurgia to zvládne aj bez nich. Už je to pol roka čo tam zomrel, no stále sa neviem zmieriť s tým, že prídete do nemocnice aby vám pomohli a oni vás sprosto nechajú zomrieť. Hanba!